EasyTrader - кликаемостта пада ...

buffu

Member
Здравейте,
Тъй като нямах друга възможност , регистрирах се в eastryder.Помолих ги да ме добавят към "Трафик сайтовете".
Всичко беше добре,първият ден 40 - 50 клика.Добавих още реклами в сайта , кликовете скочиха на 70.Така дни наред имах около 60 - 70 клика.Но наскоро забелязах че постепенно кликаемоста намалява.
Един ден - 55,следващият 50,по - следващият 45 , и гледам днеска 25 ( до този момент ).Чудя се при мен ли е проблема или при тях.
Също така да отбележа че сайта е бил 24/7 на линия,не съм правил профилактики,посещенията ми не са спаднали.
Някой да е имал подобен проблем ?
 
От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Според мен, всичко зависи от рекламите, които излъчваш. Ако са едни и същи е нормално да кликат по-малко. При мен няма намаление на кликовете, напротив. Февруари е по-добър и януари...
 
От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Причината е че
постоянните посетители научават къде са разположени рекламите и изобщо не гледат в областта с рекламите.
Освен това след като са цъкнали веднъж рядко кликат.

Това са посетителите, които влизат или всеки ден или през 1-2-7 дни.
 
От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Наистина паднаха, но скоро ще има яко надуване на цена на клик. Който има над 2000 уникални - 50 ст. на клик!
 
От: От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Наистина паднаха, но скоро ще има яко надуване на цена на клик. Който има над 2000 уникални - 50 ст. на клик!
Четеш ли внимателно какво написа ?! Това означава че около 50% от потребители тука ще изкарват по няколко стотин лева НА ДЕН! Информацията ти е грешна!
 
От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Да, ама не ... първия тип сайтове не са много, и едва няколко колеги от форума разполагат с подобни. Но , това не отговаря за твоя сайт ... ти ще получаваш по 0.10лв. , не се залъгвай за 0.50лв и повече.
 
От: От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Да, ама не ... първия тип сайтове не са много, и едва няколко колеги от форума разполагат с подобни. Но , това не отговаря за твоя сайт ... ти ще получаваш по 0.10лв. , не се залъгвай за 0.50лв и повече.
Е аз не съм казал че ще получавам по 0.50 ст. ....Както и да е , явно става въпрос за @mp3-label.info
Иначе 0.10 ст. е много добра оферта , все пак е много по - добре отколкото сегашните 0.3ст.
 
От: От: От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Е аз не съм казал че ще получавам по 0.50 ст. ....Както и да е , явно става въпрос за @mp3-label.info
Иначе 0.10 ст. е много добра оферта , все пак е много по - добре отколкото сегашните 0.3ст.
Да, някъкво развитие е - 0.10лв е доста по-добре от 0.03лв.А относно 0.50лв на клик, исках ясно да ти кажа да не храних надежди и да не се заблудиш по поста на мп3-нещо.си :)
 
От: От: От: От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Да, някъкво развитие е - 0.10лв е доста по-добре от 0.03лв.А относно 0.50лв на клик, исках ясно да ти кажа да не храних надежди и да не се заблудиш по поста на мп3-нещо.си :)
Е откъде пък знаеш , може пък да имам такъв сайт.
Не е добре да се прави заключение без да знаеш подробности за даденият потребител.
КРАЙ ПО ТЕМАТА !!!
 
От: От: От: От: От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Е откъде пък знаеш , може пък да имам такъв сайт.
Не е добре да се прави заключение без да знаеш подробности за даденият потребител.
КРАЙ ПО ТЕМАТА !!!

Как така край, едва сега започвам ?! По сайта ти съдя че с 60 клика няма как да е от този тип сайтове, а и сам си написал че в момента ти дават по 0.03лв, което само по себе си говори от кой тип си :) Единствено ти пиша да не се заблуждаваш, че ще вземаш по 0.50лв, иначе на мен ми е все тая. Не целя да се заяждам, напротив добронамерен съм. Сега вече може да се каже - "край на темата", ако желаеш :)
 
От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Нали знаеш че да има сайтове с 10 000 посещения и пак имат малко приходи.
(почти)Всичко зависи от това , къде си разположил рекламите.
А това за 0.03 ст. може пък да не съм искал да чакам някоя фирма да ме одобри( то така и стана,писах им да ме включат към "трафик сайтовете" )
Отклонихме се доста от темата.
:)
 
От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Колега, кликаемостта може да пада поради няколко фактора или комбинацията от тях:

- публиката на твоя сайт е една и съща
- въртят се едни и същи банери и няма разнообразие
- неправилно позициониране на банерите в сайта

Относно цените от 0.50 лв на клик - няма да можем всички да се докопаме до тях или по-скоро много малко от нас тук ще имат шанса да се укликат в дебели кликове :) Това са цени към рекламодатели или поне аз така го разбрах.
 
От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Аз имах същия пробле :) и просто си махнах рекламит от изитрейдър
 
От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Аз не съм казвал,че ще вземам 50 ст. на клик.
Иначе интересно, че преди се водех трафик сайт и имах достъп само до ротаторите, а сега вече и отварям програми.:eek:
Но пак ми е чудно защо не променят видовете сайтове...както са писали в статията по-горе...:wink:
 
От: EasyTrader - кликаемостта пада ...

Все още не са се променили тарифите на 10ст!
Грешиш...

9be25923763c7819.gif


3. EasyTrader Extreme Network

- Описание: всички останали уеб сайтове, за които са в сила общите условия за участие в рекламната мрежа.

- Коментар: Extreme Network ще включва и сайтовете за обмен на файлове.

- Цена за клик: 0.10 лв без ДДС (преди обемни отстъпки)
 

Горе