ebay старт

mal4o

New Member
Здравейте,

Искам да започна бизнесче в ebay. Но естествено идва първите въпрости какво да продавам и как да го доставя на копувачите. Моля дайте своите мнения по тези два въпроса и ще очаквам и някой с опит ако може да ме въведе в тази истроия.. :) Мерси предварително
 
От: ebay старт

Искаш да започнеш бизнес пък не знаеш какво ще продаваш. Иди на Илиянци пък може да си харесаш нещо.

Доставката естествено че ще е с куриер, но няма да е рентабилно за купувача.
 
От: ebay старт

Здравейте,

Искам да започна бизнесче в ebay. Но естествено идва първите въпрости какво да продавам и как да го доставя на копувачите. Моля дайте своите мнения по тези два въпроса и ще очаквам и някой с опит ако може да ме въведе в тази истроия.. :) Мерси предварително


мама им кОпувачи а...
ахаххахаха :) нензаят какво искат а :)
дева :)
 
От: ebay старт

Мога да помогна,стига да споделиш продукта.Ако искаш пиши на ЛС.



тоя и той бизнесмен - прочел непрочел и пише вече и той иска да е в далаверата :) аман от бизнесмени вече :) да споделял продукта... кой продукт бре? 8)8):D:lol::lol::lol:
 
От: ebay старт

Ето ти малко шантави продукти, които може пък и да се харесат на американците.
Току-що попаднах на този сайт и още цъкам с уста какви ли не работи се измистят.:)
ШАНТАВИ ДЖАДЖИ
Например псуваща боксова круша и пише, че псувните са на англ.език - спокойно могат да си мислят за Буш, като ги слушат.
 
Последно редактирано:
От: ebay старт

Даде ама тези от Бзпаника вече са си сложили надценката ;)


Аз гледам в dhgate.com baq яки работи има :D
 
От: От: ebay старт

тоя и той бизнесмен - прочел непрочел и пише вече и той иска да е в далаверата :) аман от бизнесмени вече :) да споделял продукта... кой продукт бре? 8)8):D:lol::lol::lol:

Не мога да разбера, този коментар за какво го написа, "бре"?
Нали този форум е да си помагаме с каквото можем, имам известен опит в Йбей и мисля, че мога да му помогна поне като за начало.
 
От: ebay старт

ами огледай си поста и ще разбереш защо :)
за какъв продукт искаш да ти сподели :)
обясни на нас невежите в интирниет търговията:)
 
От: ebay старт

ами огледай си поста и ще разбереш защо :)
за какъв продукт искаш да ти сподели :)
обясни на нас невежите в интирниет търговията:)

След като иска да използва Ибей, предполагам, че има някаква идея какво да продава, просто му трябва насока. А може и да му трябва помощ за доставки и т.н. По-добре да събере информацията сега, отколкото да прецака някой американец и да блокнат ПейПал-а.
:)
 
От: От: ebay старт

Ето ти малко шантави продукти, които може пък и да се харесат на американците.
Току-що попаднах на този сайт и още цъкам с уста какви ли не работи се измистят.:)
ШАНТАВИ ДЖАДЖИ
Например псуваща боксова круша и пише, че псувните са на англ.език - спокойно могат да си мислят за Буш, като ги слушат.


хахах ядски яко, някои от нещата сам ги виждал в ebay браво на този които се е сетил да ги препродава много са изшити хахахах :clap::clap::clap:
 
От: ebay старт

Здравей, бих ти препоръчал да ползваш ebay.co.uk мисля че доставката ще ти легне по ефтино :) но все пак зависи кои пазар искаш да обхванеш :)
 
От: ebay старт

Продавай Розово масло. Известно е в цял свят и като ти видят регистрацията, че е БГ - ти ще си човека от който ще си го купят. И да си направиш ПейПал акаунт. Ама търговски. Имай предвид, че за да можеш да предложиш адекватен шипинг кост трябва да ползваш български пощи и нерядко да пращаш наново или да връщаш пари затова че леля ти Пенка ти е загубила или отклонила пратката.
Айде успех!
 

Горе