Email към домейн

tuger

Well-Known Member
Имам email към домейн от дедито. Пробвах да го свържа с хоста, но стана поразия. Мога ли да го пренасоча към gmail примерно ?

Никога не съм правил такова нещо, затова въпросът би могъл да звучи тъпо:oops:
 
От: Email към домейн

Можеш да ползваш gmail за майл сървър и в същото време email-ите да са от твоя домейн.

Логваш се в gmail акаунта ти, избираш горе в дясно settings
след това избираш Accounts and Import и на Send mail as:
си кофигурираш твоя домейн.
 
От: От: Email към домейн

Разбира се, че можеш. Добавяш домейна си тук

Код:
https://www.google.com/a/cpanel/domain/new

После следваш стъпките. Променях МХ записите в твоя хостинг и си готов.
Ако имаш проблеми, пиши и ще помагаме.
 
От: Email към домейн

Благодаря. Направих ги нещата. Пише, че до 24 часа би трябвало да има ефект :)

Винаги е така.Чакаш още. Довечера или утре ще можеш да изпращаш.
 
От: Email към домейн

За това се отказах от годеди.. много бавно стават нещата а понякога и не както трябва.. Ако бързаш да завъртиш бизнеса си ще си оскубеш косите с тях :)
 
От: Email към домейн

Станаха нещата. Даже ми пратиха купон за $100 в адуордс. Някъде из съобщенията беше, обаче не мога да го намеря ?!?
 
От: Email към домейн

Някой може ли да ми каже къде да намеря пак съощението. Май беше в Apps-a, обаче ми се губи и не мога да го намеря ...
 
От: Email към домейн

Оправих се. Имам въпрос - задължително ли трябва да пиша България като billing address или може и да пиша друга, че искам да ми е с долари ?
 
От: Email към домейн

Google Apps готвят някакви промени от 15 май? Някой знае ли нещо по въпроса?
Да би да искат да направят услугата платена?
 
От: Email към домейн

Един въпрос и от мен:

Възможно ли е с един акаунт да се управляват още 10 gmail-ски пощи? Т.е. всчико да влиза в една и съща поща в различни папки, а не просто препращане?
 
От: Email към домейн

Реших да използвам вече започната тема, за да я доразвием.
Всички знаем, че може за поща към домейн да се ползва Gmail, а възможно ли е за същата услуга да се ползва yahoo?
Ще се радвам да споделите опита си.
 
От: Email към домейн

Никой ли не ползва вече gmail за управление на мейли със собствени домейни? Ако има такъв останал вид ще се радвам ако ми помогне с добавянето на нови мейли, че не мога да го намеря... и в гооле рових и само глупости намирам...
 
От: Email към домейн

Първо провери колко мейл кутии вече имаш създадени, че последно бяха сложили ограничение до 10 или до 5 потребителя.
 

Горе