Email маркетинг

motbg

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте. Търсим човек с много креативни идеи за продажби чрез email.
Изискванията са човека да предостави референции, че е разработвал емаил кампании за други фирми и да има наистина идея какво и как се прави за да се продава чрез email. Заплащането ще бъде на брой одобрена кампания, която трябва да ни се представи с подробности и да решим дали да бъде изпълнена.

За контакти:
ЛС
 
От: Email маркетинг

Чрез имейл маркетингът се продава в зависимост как е събирана листата, а не колко е креативен имейлът. Таргетиране и пак таргетиране е истината :)
Успех
 
От: Email маркетинг

Имам малко въпроси, понеже темата не е много ясна.

1. Какво да разбирам под брой одобрена кампания? Това означава ли, че ако не ми харесате кампанията или креативността, както казвате, трудът ми значи ще е напразно. Как да го разбирам?
2. Какво е заплащането за брой кампания и защо не се публикува публично, а се пази в тайна?
3. Какъв ви е таргета? БГ или EN?
4. Каква аудитория целите по демографски фактори.
5. Вие ли предоставяте мейл списъка?

Мерси предварително!
 
От: Email маркетинг

Листата не се купува, нито взема под наем. Списъка от мейлите са нашите клиенти които са вече над 10 000. Мейл листове не даваме, трябват ни идеите които да ангажират хората. Измисляне на томболи, промоции и т.н.
Относно въпросите на ADO.
1. Заплаща се само при добре изпипана работа - за това съм писал че ни трябва човек който го е работил и има идеи и опит. Всеки може да напише 2 реда и да каже пращайте го и да вземе пари - не това е идеята.
2. Заплащането се договаря индивидуално - това не е битпазар да се слагат цени.
3. Таргета е САМО БГ, както казах наши съществуващи клиенти.
4 и 5. За момента се работи само с наша база която не предоставяме - ние изпращаме мейлите.

Целта не е набиране на нови клиенти а полезното и ненатрапчиво контактуване с нашите.

Благодаря за въпросите.
 

Горе