EN article dir и SEO

alfina87

Active Member
Здравейте,
какво ли не четох, но последно не разбирам- има ли смисъл от писане на ен текстове и пускане по артикъл директориите или няма SEO ефект. На бг май си е ОК, но на английски :shock:Чудя се дали да пиша за ен като ezinearticles или блог, който разменя линкове със сайт плюс букмаркинг на блога:shock:
 
От: EN article dir и SEO

Има, но намери начин да вдигаш тези артикли ( линковете ) , вариантите са:
-scrapebox линкове
-xrumer линкове
- bookmarking demon линкове

ръчният вариант е - субмит в социални мрежи.

аз ползвам тези:
www.goarticles.com
www.articlesbase.com

други статии си ги пускам в мои блогове. А добре е ако статията линква някой блог, нека да не е директен линк.

Бях пробвал и с article marketing robot - субмит в около 1000 артикъл директории> изядох банана от гугъл, сайта изчезна от гугле по думата.
 
От: EN article dir и SEO

За AMR и аз имам негативни впечатления. % спиннати статии линкващи към 5 различни сайта и пуснати в 100-200 директории и сайтовете ми изчезнаха от класирането
 
От: EN article dir и SEO

За AMR и аз имам негативни впечатления. % спиннати статии линкващи към 5 различни сайта и пуснати в 100-200 директории и сайтовете ми изчезнаха от класирането

1. малко спинваш
2. ползвай различни анкори
3. ползвай различни акаунти
 
От: EN article dir и SEO

За AMR и аз имам негативни впечатления. % спиннати статии линкващи към 5 различни сайта и пуснати в 100-200 директории и сайтовете ми изчезнаха от класирането
Да не би да са в Г Sandbox? И при мене беше така и после се изтреляха в космоса? Изчакай малко и виж после дали има ефект.
Ползваш ли подходящи анкори?
 
От: EN article dir и SEO

Може би проблема е че не спиннах анкорите :)
Ама карай де, надявам се негативния ефект да е временен
 

Горе