ePassporte верификация

alus1onZ

Member
Хайде, ако някой притежава сметка в този сайт да ми помогне да си верифицирам акаунта.

Код:
In order to complete the sign up process, you will need to receive an initial transfer of at least US $5.00 from another ePassporte Account Holder. Simply provide the sender with your ePassporte User ID to complete the transaction. ePassporte will deduct an activation fee of US $5.00 from your account balance once you receive funds.
          If you have any questions, please do not hesitate to contact us via the Message Center or by using any of the information listed below:
          Phone:  +1.310.301.2001
          Thank you for choosing ePassporte!

Благодаря предварително!
 
От: ePassporte верификация

Това не е вирификация, а е активиране.

Верифицирането се прави при достигане на определена сума (не знам колко) - блокират ти акаунта и искат да пратиш сканирана лична карта, сканирана сметка за нещо си (телефон, вода, парно, ток) и сканирана банкова карта (от двете страни).

Ако не си готов да предоставяш такива данни не се регистрирай.

ePassporte има смисъл да се ползва само за получаване на пари от афилиейт програми. Ако ще го ползваш за това, просто изчакай да ти пратят първото плащане. Даже има афилиейт програми, които ти правят акаунта безплатно - няма да плащаш нито активация, нито такса за издаване на виртуална Visa, нито такса за пластмасова Visa (за първата година). Такива афилиейт програми са CashBurners и CrocMint. На мен GenBucks ми направиха акаунт и още си го ползвам безпроблемно (не са стартирали процедура по верифициране все още - имам картата от края на миналата година).

При теглена на сума от 400 до 700 лв (колкото е лимита на банкомата и банковата карта) реално се плаща около 10-15 лева (не гледай $2-та долара в ценовата листа - печелят от разликата в техния курс BGN/USD, който никъде не е обявен). Освен това се плаща $40 всяка следваща година за виртуалната Visa и пластмасовата Visa ($5 + $35).
 
Последно редактирано:
От: ePassporte верификация

По принцип за affiliate програма става на въпрос, но за adult такава и единствения начин за плащане освен банков превод, при който има такса от $50 е ePassporte , но явно ще поема разноските и ще избера банковия превод щом е такова главоболие с тоя ePassporte.
 
От: ePassporte верификация

Провери първо дали не откриват сметки в ePassporte за тяхна сметка. Когато от някоя афилиейт програма ти открият акаунт мисля, че е по-безпроблемно (аз не съм имал абсолютно никакви проблеми - мога да получавам плащания, от всеки, който има "ePassporte Business Account" - това е на практика всяка афилиейт програма - не само тази, която ти е платила таксите за първата година; до сега не са ми искали никакви документи; май имаше някакъв праг от $10 000 долара над който искат документи, но не съм сигурен - сега не мога да го намеря).

Гледам, че си питал и в черния форум и са ти отговорили. Наистина ePassporte могат да ти създадат доста главоболия, ако направиш самостоятелна регистрация... По-добре си направи акаунт през CrocMint - достатъчно е да направиш $150 комисионни (преди беше $100, но вдигнаха лимита).
 
Последно редактирано:
От: ePassporte верификация

Не правят за тяхна сметка, говорих току що със съпорта им. Не ми се занимава да си играя с други affiliate програми само заради някакви безплатни карти. Ако можеш да ми помогнеш с тези $5, който се връщат след това автоматично в акаунта ти веднага, така че няма как да те метна, ако от това се притесняваш ми драсни едно ЛС да се разберем. Пък и щом четеш и ти "черния форум" може да намерим общ език и по други теми :)
 
От: ePassporte верификация

Мисля, че за всички от България правят само "Controlled Affiliate Account":







Това значи, че не могат да се прехвърлят пари между два такива акаунта и ще трябва да изчакаш първото плащане - от него ще ти удържат $5 за активация + $5 за виртуална Visa + $35 за пластмасова Visa.
 

Горе