Epassporte въпросче

KpucTuaH

Member
здравейте пичове , от бая време само ви чета форумчето, но не пиша нищо. Искам да ви попитам понеже реших да се регна в GenBucks и се чудя за начина на плащане какъв да е чек или Еpassporte , но понеже за чек ми вземат такса 10 евро и ми излиза малко солено се насочвам към Epassporte , прочетох нали че като мина 100$ в GenBucks ще ми я направят автоматично , а ще ми ударжът ли някакви пари за да ми я изкарат от тия 100$ или ще ми я изкарат безплатно и тая карта ще си я получа ли в БГ и може ли да се позлва при нашите банкомати да се теглят парички от нея :)
другото ми въпросче е за GenBucks обяснението


GenBucks са 3 tier affiliate program

level 1, level 2, level 3
50 % 0% 0% Diva Pills , Maxodent, Goatweed
40 % 2% 1% Sex Toys
40 % 4% 1% Herbal Meds, Max Willy
30 % 2% 1% Soft-V
20 % 2% 1% Mp3s / Bed & Bath

и по точно за левелите , не мога да го схвана , но мисля че е от това ако продам примерно хапченца във бг ще взема 1% а ако продам във Щатите ще взема 50% комисионна , това ли е или се бъркам?
 
Здрасти и добре дошъл във форума. За мен epassporte е най-добрия, най-бързия и евтин начин да си получиш парите в България. Верно, че курса на долара в момента е МНОГО нисък (днес изтеглих пари от епасс картата ми на 1.32 лева за долар :evil: ), но пък всичко става по -бързо. Когато направиш $100 в ГенБъкс те ти правят акаунта и мисля, че ти купуват картата, която струва $35, но не съм напълно сигурен защото на мен от едно място само ми направиха акаунта и аз трябваше да си я купувам. Картата 100% можеш да я ползваш където има знак на VISA в България и ти препоръчвам ако ще си купуваш нещо дребно да го купиш директно с нея, а не да теглиш пари и с тях да купуваш.

Не GenBucks процентите не си ги разбрал правилно. Първите проценти са за продуктите, които ти директно си продал независимо на кой и от къде е той. Вторите проценти са за продажбите на регестриралите се под теб а третите за регистриралите се под тях. Фактически ти ако продадеш Herbal Meds за $100 ще получиш $40. Ако някой на който ти си му препоръчал ГенБъкс и се е регистрирал под тебе продаде Herbal Meds за $100 ти ще получиш $4, а ако някой на който този под теб му е препоръчал ГенБъкс направи продажба за $100 ти ще получиш $1. Това се нарича MLM(Multi Level Marketing) и е много доходно ако събереш хора под теб и те под тях и такаа нататъка.....
 
Здравейте,
и аз имам едно въпросче за ePassporte та няма да отварям нова тема.
Виждам че имат Personal Accounts и Business Accounts.
Не успявам да схвана многото разлики в тях. Има там някакви минимални зареждания, $35, $100, ... чудя се каква трябва да си изкарам за да си я ползвам пълноценно.
 
Аз ползвам персонал. Мисля, че ако искаш от ГБ и те ще то отворят такъв. При мен проблема, е че лимита ми за теглене и плащане е $500 на ден, което при по-големи покупки е гадно, но за по-голям лимит мисля, че искаха US банкова сметка.
 

Горе