epay.bg потвърждение на плащането

madseason

Active Member
Здравейте,

Искам да пусна сайт с абонамент през epay.bg. Разгледах какви опции предлагат от epay, но не ми стана ясно как точно получавам потвърждение, че плащането е извършено. Ако чакам банката ми да актуализира наличната сума в картата ми, то може да минат няколко дни.
За това ме интересува има ли някакъв начин за бърза проверка за превод на пари. Примерно превежда човека 2 лева и може да ползва услугата на сайта една седмица. Как да разбера, че е превел тези пари и колко точно пари е превел. Сигурен съм, че има такъв начин, примерно с променлива в сесиите и после да се провери за съвпадение или нещо подобно.
Ако някой ползва подобна техника, нека сподели принципа, аз ще направя реализацията.
Предварително благодаря!
 
От: epay.bg потвърждение на плащането

Здравей,
ако изпитваш някакви затруднения около файла "слушател", мога да ти помогна.
 
От: epay.bg потвърждение на плащането

@vassy, горещо благодаря!
@HOSTTOX, мисля, че ще се справя. Ако нещо закъсам, ще те имам предвид.
Благодаря ви!
 
От: epay.bg потвърждение на плащането

освен самото програмиране предполагам си направи и регистрация като търговец при тях,
в противен случай имаше проблем и ограничения с максималната сума на ден което можеш да приемеш.
И между другото в този файл "слушател", той се контактва от епай на определен адрес , а което трябва да се свържеш с тях да го сетнат,
ти няма от къде да го направиш .
 
От: epay.bg потвърждение на плащането

Благодаря за информацията!
За да се регистрирам като търговец, трябва ли да имам фирма?
 
От: epay.bg потвърждение на плащането

Здравей,
За да се регистрирате в ePay.bg като търговец, е необходимо първо да се регистрирате като юридическо лице.
За повече информация относно регистрацията като търговец, можеш да намериш тук: https: // epay.bg /?action=wikibox&wpage=mrcs_reg_bg
 

Горе