Escape room игри - играли ли сте такива неща? Какво мислите?

От: Escape room игри - играли ли сте такива неща? Какво мислите?

Тесвал съм http://3keyrooms.com/ и останах леко казано доволен.Невероятна е играта и има много тръпка и не те оставя да се откажеш до последно.
 
От: Escape room игри - играли ли сте такива неща? Какво мислите?

Аз съм доста доволен :) Даже скоро мисля пак да ходя
 
От: Escape room игри - играли ли сте такива неща? Какво мислите?

Идеята на Стаите е впечатляваща, самият тип на забавление е уникален, ако си падаш по загадки де :) Аз и моят отбор сме минали през няколко стаи, разбира се първата ни беше Декстрофобия - страшно ни грабна и затова се тръгна по останалите. Някъде стреляхме на сляпо - като house of puzzle - и понеже я взехме за подарък на един приятел...малко ме разочароваха. След високо вдигната летва от първата стая, сега да паднеш толкова ниско си е кофти. Така де, това не ни отказа - посетихме и mindroom - и нещата леко започнаха да добиват същия блясък. После offline - малко са залитнали със загадките, но се изкефихме, просто времето ни някак не беше разпределено равномерно и накрая ни притискаше яко...все пак успяхме :) Заредиха се и vestigo - дали от предразсъдъци или вече игрите ни дойдоха в повече - пак едно разпиляване...абе отборът ми губеше кондиция и си казахме - сега или трябва да спрем със стаите или да направим кратка пауза...Та след кратката пауза, се пуснахме на една от най - новите...само преди дни, минахме през Revolution Rooms...струваше си почивката. Някак си отборът ни игра задружно. Дадох си сметка, че за да минаваш успешно през стаите ти трябва заряд, добро настроение, да отидеш положително настроен (не, че на другите сме ходили тъжни), но определено нагласата (а тя е само в главите ни) доста помага или пречи. Обаче да кажа за стаята - е няма такава, поне от минатите до сега - страшно различна като атмосфера, наистина влизаш "във филма"...препоръчвам!!!
 
От: Escape room игри - играли ли сте такива неща? Какво мислите?

Аз ви препоръчвам hour escape.
 
От: Escape room игри - играли ли сте такива неща? Какво мислите?

Я! Ма Киви ти си бил до нас бе. Имам преки наблюдения над Офлайн-а, отначало немаше хора ма сега бая народ си ходи явно този вид игри верно зарибява народа. Все се каня да влезна ма съм прекалено умен и много бързо ще изляза та за кво да давам паре залудо :lol:

Скоро форума може да има милионер ;)

Ибаси ма верно ли нема????!!!! Малииии аз си мислех, че тука всеки втори е милионер. Разочарован съм.
 
От: Escape room игри - играли ли сте такива неща? Какво мислите?

Я! Ма Киви ти си бил до нас бе. Имам преки наблюдения над Офлайн-а, отначало немаше хора ма сега бая народ си ходи явно този вид игри верно зарибява народа. Все се каня да влезна ма съм прекалено умен и много бързо ще изляза та за кво да давам паре залудо :lol:



Ибаси ма верно ли нема????!!!! Малииии аз си мислех, че тука всеки втори е милионер. Разочарован съм.

Пробвай новата ни египетска стая, няма друга толкова изпипана като декор стая в България, мога да гарантирам. Пирамиди, фараони, гробници... Абе ще видите. Ама после да пишете едно ревю тук :D

Скоро и на други места в България и чужбина :D
 
От: Escape room игри - играли ли сте такива неща? Какво мислите?

Да, доста е популюрно напоследък. Има и сайт, който е каталог на всички ескейп стаи - vsichkistai.bg
Ако някой реши да инвестира, може да му е полезен - показва къде колко стаи има, какво се харесва от клиентите ....
 
От: Escape room игри - играли ли сте такива неща? Какво мислите?

Да, доста е популюрно напоследък. Има и сайт, който е каталог на всички ескейп стаи - vsichkistai.bg
Ако някой реши да инвестира, може да му е полезен - показва къде колко стаи има, какво се харесва от клиентите ....

Да се беше потрудил малко и да пуснеш жив линк поне...
 
В София има над 70 стаи, като някои брандове имат по 3-4 стаи. В момента печалбата от такъв бизнес възлиза на около 1000 лв. месечно от стая. Около 15 стаи затвориха и има още, които ще затварят. Ако някой желае да се занимава с такъв бизнес, има стаи, които могат да се купят за по 6-7 хиляди лв. Не са особено добри, но човек трябва да си ги ъпгрейдне. Бизнесът е сложен като цяло.
 

Горе