"etarget"Липсват реклами.

karti4ka

New Member
Банерите или са празни или само една текстова реклама.Пред фалит ли са?При вас така ли е ?
 
От: "etarget"Липсват реклами.

и при мен така.писах им мейл-без отговор за сега.Става само вечер май.През деня ги има рекламите
 
От: "etarget"Липсват реклами.

Нещо с тия рекламодатели е голяма суша. Гледам големи сайтове упорито въртят гугълски реклами.. както никога.
 
От: "etarget"Липсват реклами.

Може би, защотото сме в началото на годината още и много рекламодатели не са направили нови рекламни кампании.
 
От: "etarget"Липсват реклами.

И при мен така колеги , много е кофти каретата седят празни , скоро приключвам с тях , за сега съм най доволен от МВМ адс , дано и при тях има повече нови реклами през 2011 .
 
От: "etarget"Липсват реклами.

До колко дни изплащат парите етаргета след приключване на месеца сега съм пуснал януари за превод кога ще ги платят някой знаели
 
От: "etarget"Липсват реклами.

браво на етаргета бързот платиха едва за 10 дни изплатиха сумата браво на тях неочаквах толкова бързо да стане плащането
 
От: "etarget"Липсват реклами.

При мен пък с Kontera се появи проблем, никакви линкове не ми се показват на сайта, а отчита импресии.
 
От: От: "etarget"Липсват реклами.

И при мен така колеги , много е кофти каретата седят празни , скоро приключвам с тях , за сега съм най доволен от МВМ адс , дано и при тях има повече нови реклами през 2011 .
Здравейте.Има ли някой с проблем като моя вече втори месец не са ми изплащали приходи за ноември и декември-приготвено за плащане и до там.
 
От: От: "etarget"Липсват реклами.

Здравейте.Има ли някой с проблем като моя вече втори месец не са ми изплащали приходи за ноември и декември-приготвено за плащане и до там.

Обади им се по телефона.
 
От: "etarget"Липсват реклами.

Полетата остават празни някъде след 22:00 при мен! Или има само по една реклама. И сутринта някъде към 04:00 се напълват с реклами.
Тва е сигурно затова, че рекламодателите определят по колко клика на ден да има и като се изчерпа тоя лимит системата спира да излъчва техни реклами. И вече на другия ден зарежда на ново. Тва е ако са определили дневен бюджет за реклама. И наистина няма много рекламодатели. Но то и по другите мрежи няма много като гледам. В МВМ има ли?
От етаргет съм доволен, ако имам нужда бих пуснал там реклама. Цените са изгодни. То май става и ако искаш да пуснеш нещо като малка обява или съобщение. Просто определяш по-малък бюджет!
 
От: "etarget"Липсват реклами.

Колега , при МВМ до сега не са липсвали реклами , а колкото до рекламата въпрос на избор , може ли само да ми кажеш , че не съм запознат има ли бонуси при етаргет ? А иначе можеш да разгледаш демото на МВМ , да видиш поне за какво става въпрос . Сега се сещам веднъж тук някой беше писал , да си направим социална мрежа на форума , а ся ми идва идея , ако всички ползваме една система ППЦ , тогава сигурно би било най добре .
 
От: "etarget"Липсват реклами.

Здравейте, И при мен положението е същото надявам се скоро да се оправят нещата и да имат повече рекламодатели.

@ recepti08 Колега , при МВМ до сега не са липсвали реклами
Може да няма липсващи като сложиш някои от тези които са си обърнали натрупаните пари в реклама там или се показва само тяхната реклама.
Аз ги изпробвах и тях за седмица много ниска цена на клик и липса на рекламодатели. Допадаха ми, но при толкова ниска цена на клик и малко реклами кофти.
 
От: От: "etarget"Липсват реклами.

Здравейте.Има ли някой с проблем като моя вече втори месец не са ми изплащали приходи за ноември и декември-приготвено за плащане и до там.

Да, и при мен е същата работа. Имам "Приготвено за плащане" за месец декември, но да се надяваме, че скоро ще бъдат платени.
 
От: "etarget"Липсват реклами.

И аз от няколко месеца имам, писах им и няма отговор. Не плащат и това е! Вече не работя с тях!
 
От: "etarget"Липсват реклами.

Абе хора стига сте се оплаквали :) По-добре им звъннете не да им пишите имейли. Хората са разбрани. Ще проверят какво има и какво няма. Може да има някаква грешка. Плащат си редовно и са коректни. Звънете им!!! Не им пишете имейли и да чакате отговор. Поне те за разлика от ГАРГАТА имат телефон.
 
От: "etarget"Липсват реклами.

Лошото е че eTarget България вече май не са в България... говорят от чужбина..кой знае може и импулсен телефон да са пуснали :)

Абе хора стига сте се оплаквали :) По-добре им звъннете не да им пишите имейли. Хората са разбрани. Ще проверят какво има и какво няма. Може да има някаква грешка. Плащат си редовно и са коректни. Звънете им!!! Не им пишете имейли и да чакате отговор. Поне те за разлика от ГАРГАТА имат телефон.
 

Горе