"etarget"Липсват реклами.

От: "etarget"Липсват реклами.

А къде мислите че са? Имат стационарен телефон и офис в София.
 
От: "etarget"Липсват реклами.

Не бяха ли в Словакия?
Между другото, видях че са ми превели парите, но не видях мейл за превода...
 
От: "etarget"Липсват реклами.

На мен пък не са ми ги превели :( И трябва да има някакви правила. Естествено, че ще им звънна, но ние все пак сме автори на страници, а не просяци.
 
От: "etarget"Липсват реклами.

Аз им се обадих на телефона от тази страница в сряда. Отговори ми някаква жена, като ми каза, че ще говори с човека, който се занимава с партньорските плащания и ще ми се обадят. Не се обадиха, но на следващия ден беше преведено плащането.
Само се надявам да не се налага за всяко плащане да се звъни :)
 
От: "etarget"Липсват реклами.

На мен ми преведоха плащането, говорих с новия им отговорник. Но... днес гледам, част от полетата ми са оцветени в светлосиво, а реклами не се изобразяват.... изглеждат като блокирани или нещо от сорта. На някой друг случвало ли му се е?! Не са ми споменавали, че има някакъв проблем, пък и на една и съща страница част от полетата са блокирани, а други - не.
 
От: "etarget"Липсват реклами.

момчета имам саит с около70 000 посещениа месечно и имам категора за над 18годишни и там не мога да сложа адсенс на прословутиа гоогле някои знае ли да ми препорача подходиащ рекламодател които плаща сериозно и редовно не им ща тапиа етаргет това е голема простотия и молиа тоя каде само ги хвали да не отговаря на моя пост саита ми е worldannouncement.net приемам оферти за реклама от желаещи
 

Горе