Etarget.bg - Как е при вас, имате ли отрицателна статистика като мен, заслужава ли си

Sergei

New Member
Здравейте,
искам да попитам, тези от вас, които ползват услугите на Етаргет (etarget.bg/partner/) дали напоследък имат проблеми.
Забелязах, че понякога статистиката е на минус.
Излиза, че не аз трябва да получавам пари, за дето им показвам рекламите, а даже трябва да им давам пари, хахахахаха.
Вчера на 12.12.2011г. забелязах, че единственото рекламно каре, на един от домейните ми не че няма приход, а дори има разход.
Някои приятели ми казаха, че това е така, защото системата махала нереални кликове, добре ама поне като маха трябва остатъка да е на 0лв. а не чак да е на минус и да излиза че рекламното поле всъщност ми е разход.
Хахахахаха.
Егати и тъпата работа. През Семтември също така се получаваше.
И тогава (през месец Септември) и сега писах писмо на г-н Николински от Етаргета защо аджаба е така.
Дори на майтап го питах по коя банкова сметка трябва да внеса тези стотинки, защото нали наближава края на годината и трябва да си изчистят счетоводството.
2 пъти отговоря на уважаемия г-н Николински бе, че те не виждат отрицателен баланс.
Е добре де г-н Николински, как аз и тези които са видяли скрийншота ми виждат, а вие не.... нямам думи.
Спомням си преди година може би или повече, когато начело на бг версията на Етаргет бе г-н Атила Урбан нямаше проблеми и дори за 2 месеца събирах 50лв. за изплащане, а сега за 4 месеца едвам ги събирам.
И без това от тях не печеля почти нищо (сумата от 50лв. я събирам около 4 месеца), та се чуда има ли смисъл да ги държа или не.
Аз пиша тук, за да ви питам скъпи приятели от форума, имате ли проблеми и вие като моя.
В смисъл искам да кажа, дали това е единичен "бъг" или и при другите е така.
Тези които са с голями сайтове, сигурно не виждат кога ги режат със стотинки, но аз който печеля стотинки го усещам.
Ето и скрийншот, за да видите и вие какви отрицателни баланси имам.
Домейните и ИД номерата съм ги скрил, за да не ми се смеете на сайтовете и това как едва някоя стотинка изкарвам, за да си платя разноските по сайта всеки месец.
Вижте най-долното поле показва минус 36 стотинки. Вместо да спечеля 70ст. от първия домейн, аз печеля само 35ст.
Странно, нали, хахахаха.
Все пак живеем в Абсурдилайндия или Булгаристан, абе нашата любима родна страна си има много имена, та ми е трудно да си избера с кои да я наричам.
Понеже съм нов тук и не мога да давам линкове или картинки, съм сложил линк към самата картинка от долу, копирайте съдържанието и го отворете в браузъра за да видите.
Съжалявам за това, дано успеете да видите картинката.
Картинка:
Код:
i42.tinypic.com/672v7r.jpg
 
От: Etarget.bg - Как е при вас, имате ли отрицателна статистика като мен, заслужава л

Не е от Абсурдилайндия или Булгаристан, а просто си попаднал на кофти услуга.
Твой си е проблемът като не четеш и не подбираш.
 
От: Etarget.bg - Как е при вас, имате ли отрицателна статистика като мен, заслужава л

Нещо много странно има в снимката-1клик-35ст...Иначе това вероятно е заради фейк кликове.
 
От: Etarget.bg - Как е при вас, имате ли отрицателна статистика като мен, заслужава л

на етаргет са хубави рекламите....
много зависи на кого ги показваш за да клика на тях...
средно правех по 50 лева на месец с много зор...

но wednyv с нова стратеgия ми направи 1000 лева за един месец чак не повярвах :) че даже ми ги и платиха :)
 
Последно редактирано:
От: Etarget.bg - Как е при вас, имате ли отрицателна статистика като мен, заслужава л

Ползвах им системата за реклама и не съм никак доволен. По 5 стотинки на клик е минимума който предлагат. В сравнение с парите който получавам на клик от рекламите им в моя сайт си е доста ниско. Няма да ги нареждам, защото съм наясно че и те си имат бая разходи, но просто като информация.
 
От: От: Etarget.bg - Как е при вас, имате ли отрицателна статистика като мен, заслужа

но wednyv с нова стратеgия ми направи 1000 лева за един месец чак не повярвах :) че даже ми ги и платиха :)
Какво е това wednyv от което си спечелил толко много.
И ако може да ми кажеш каква е тази стратегия.
Аз не искам да печеля по 1000лв. на месец, искам поне 10 долара на месец, което е 14-15лв някъде, за да си плащам разноските по сайта, защото сега давам от собствения си джоб, и просто сайта го държа ей така за удоволствие.
 
От: От: Etarget.bg - Как е при вас, имате ли отрицателна статистика като мен, заслужа

Какво е това wednyv от което си спечелил толко много.
И ако може да ми кажеш каква е тази стратегия.
Аз не искам да печеля по 1000лв. на месец, искам поне 10 долара на месец, което е 14-15лв някъде, за да си плащам разноските по сайта, защото сега давам от собствения си джоб, и просто сайта го държа ей така за удоволствие.
wednyv = веднъж :)
 
От: Etarget.bg - Как е при вас, имате ли отрицателна статистика като мен, заслужава л

Да.. някой знае ли някаква алтернатива на eTarget.. не може от хттпоол да правя по 30-40 лева на ден(в силните дни), а в същото време от етаргет едва 1-2 лева.. на ден..
Тва е зле много..

Някой знае ли някаква алтернатива.. да миксна с хттпоол ?
 

Горе