Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

kostianev

Member
Вчера за първи път си пуснах една кампания през Etarget.bg на един моите сайтове цял ден за 1000 импресии не ми отчете нито един клик?!

Днес накарах един приятел да кликне около 12:00 часа на обдят за проба и отново нямам отчетен клик?!

Според вас това как да го разбирам, вече 2-ри ден за 2000 импресии нямам нито един клик, при положение, че единият със сигурност е генериран! Незнам, да не отчитат годишно кликовете, а импресийте през 2 часа :evil:
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Аз съм пускала кампании там и само мога да кажа, че така и не разбрах, къде ми въртят рекламите. Само установих, че много бързо свършва сумата...
Кликове има отчетени, но не съм тествала по начина, който си направил ти, а е трябвало!
Не препоръчвам да се рекламира в тази мрежа!
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

ти си голям оптимист, не стига че си видял че не го отчита, а и още чакаш
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Ох, вие направо ме съсипахте! Не искам да повярвам, че толкова рекламирана мрежа си прави игрички с клиентите и партньорите си.

Препоръчайте ми нещо подобно на тази мрежа, но без Adsense?
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Аз не мога да разбера каква кампания си пуснал? да рекламираш или да печелиш пари? Защото пишеш, че си пуснал кампания, пък казваш да не ти препоръчваме адеснс(което е за печелене на пари).
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Аз не мога да разбера каква кампания си пуснал? да рекламираш или да печелиш пари? Защото пишеш, че си пуснал кампания, пък казваш да не ти препоръчваме адеснс(което е за печелене на пари).
Да печели пари е пуснал. Адсенс не иска най-вероятно защото не им отговаря на условията им сайта.
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Всичко с рекламата в България е като някакъв омагьосан кръг.

Компаниите мамят, затова уебмастърите рядко използват български рекламни мрежи, затова рекламодателите също рядко ги използват, затова компаниите малко печелят, затова мамят...

Не е ли Adwords или директна per-month реклама (примерно с OpenX тракинг от едната страна и с Mint от другата), не признавам.
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Уверил си се трънци.
Ай спирай да спамиш, без тва след малко ше ти заминат постовете.
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Етаргет са си ОК... поне засега при мен
Обновяването на данните им е бавно. Забележи че когато си отвориш статистиката горе в дясни в оранжевко пише към колко часа е обновена статистиката. През около 4 часа мисля че я обновяват, което не е бока за умиране. Голем праз. :)
Виж пак. Може да е отчело клика :p
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

4 часа са адски много време за една средно голяма кампания.
 

Горе