Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Добре де , толкова много се изписа за Етаргет мене ме интересува някой получи ли плащане ?! Никой не е писал за това , за колко време по банков път и тн ?!
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Получавали сме, но не мога да ти кажа за колко време.
Отдавна спряхме да ползваме услугите им, тъй като сумите са прекалено малки.
Беше още като не предлагаха услугата си за частни лица.
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Ето щом някой е получил плащане от тях е добре.
По колко много хора чета че Гоогле Адсенсе и давал
по 1 стотинка на клик и такива глупости. Аз съм
сложил адсенсе в 4-5 сайта и клика по 6-7 цента не ми пада.
Та за всички на който клика и е 1-2 цента и се оплакват
да слагат Етаргет и клика ще им е 5-6 стотинки.
Други програми несъм пробвал , но предполагам че
easytrader също ще дават повече...
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Явно след 3 години продължават в същия дух. И аз накарах един приятел да кликне няма никакъв ефект...НИЩО! Не след 4 часа а след 2 дни още го няма тоя клик. Ще пробвам днес пак и ако и този път не отчете направо ги махам от сайта. Исках нещо бг да използвам ама щом е така ще си карам с AdSense-а.
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Явно след 3 години продължават в същия дух. И аз накарах един приятел да кликне няма никакъв ефект...НИЩО! Не след 4 часа а след 2 дни още го няма тоя клик. Ще пробвам днес пак и ако и този път не отчете направо ги махам от сайта. Исках нещо бг да използвам ама щом е така ще си карам с AdSense-а.

Ти си искал да генерираш нелегален клик и се оплакваш че не го е отчело :)
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Да не би да е заради безплатните реклами, които пуснаха? На мен ми паднаха тези дни кликовете в етаргет рязко. Предполагам не отчита тези реклами, които сега се въртят за без пари. Все някой ги плаща по един или друг начин тези реклами - в този случай вероятно ние дето им ги въртим.

п.с Видях даже един сайт на колега от форума за фейсбук харесвания. Май е от безплатната реклама. Тези кликове, ако са безплатна реклама кой ги плаща?
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Да не би да е заради безплатните реклами, които пуснаха? На мен ми паднаха тези дни кликовете в етаргет рязко. Предполагам не отчита тези реклами, които сега се въртят за без пари. Все някой ги плаща по един или друг начин тези реклами - в този случай вероятно ние дето им ги въртим.

п.с Видях даже един сайт на колега от форума за фейсбук харесвания. Май е от безплатната реклама. Тези кликове, ако са безплатна реклама кой ги плаща?
Точно за това не ги отчитат и при мен го има спада с кликовете.
 
От: Etarget.bg - не лъжат ли малко?!

Вчера за първи път си пуснах една кампания през Etarget.bg на един моите сайтове цял ден за 1000 импресии не ми отчете нито един клик?!

Днес накарах един приятел да кликне около 12:00 часа на обдят за проба и отново нямам отчетен клик?!

Според вас това как да го разбирам, вече 2-ри ден за 2000 импресии нямам нито един клик, при положение, че единият със сигурност е генериран! Незнам, да не отчитат годишно кликовете, а импресийте през 2 часа :evil:

Пиши им, кажи какво те дразни и какво да направят.
 

Горе