Facebook безплатен ли е или ни е

ADWORDSER

Banned
здравейте
фейсбука от гсм (5800 нокиа) безплатен ли е ?
на мтел съм
вчера има 0.44 сметка , пратих 1 смс до мтел и съм стоял в 0.фейсбук.ком и днес сметката ми е 1.71 - от където започвам да се чудя
безплатен ли е или не е щото четох някаде че било безплатно ама нещо не ми излизат сметките :evil:
 
От: Facebook безплатен ли е или ни е

Фейсбука е безплатен. Друг е въпроса какъв интернет използваш. Ако е WiFi - е безплатно, ако е GPRS си си платил.
 
От: Facebook безплатен ли е или ни е

вчера влезнах през гпрс-а и като отворих фб ми пишеше безплатен достъп от мтел
а аз вчера само в фб съм стоял
що така :?
 
От: Facebook безплатен ли е или ни е

Ми звънни на *88 и ги питай :)
 
От: Facebook безплатен ли е или ни е

Според мен си платил трафика през GPRS, няма какво да е друго. Затова влизай само през Wi-Fi, точки има почти навсякъде вече...Но наистина питай, да не би някоя скрита таксичка да изкочи :)
 
От: Facebook безплатен ли е или ни е

Преди време оператор ми изпрати съобщение, че вече мога да използвам абсолютно безплатно facebook на адрес 0.facebook.com През GSMa на който няма WiFi следователно трябва да ти е безплатно. Виж дали си въвел правилно адреса ако е с нула всичко трябва да ти е наред ако е с буквата О ще те таксува :)
 
От: Facebook безплатен ли е или ни е

c 0 e
сега ще звънна до *88
а иначе за уи-фи при нас няма никакви точки за достъп иначе дали щях да се набутвам през тоя гпрс :?
 
От: Facebook безплатен ли е или ни е

Драсни после какво са казали от *88
 
От: Facebook безплатен ли е или ни е

казаха че се заплаща -
или на 100кб данни - 25стотинки или 3.90 месец за някакъв водафон лайв пакет
 
От: Facebook безплатен ли е или ни е

Значи все пак си си платил трафика, а не достъпа до сайта.
 
От: Facebook безплатен ли е или ни е

не точно-към 0.facebook.com не се плаща трафика ако НЕ гледаш снимки и НЕ си проверяваш входящите. Безплатно е само разглеждането на статусите на заглавната страница , бутонут like и публикуването на твой статус. За останалото-плащаш интернет трафика.
 

Горе