Facebook ваучери за стари акаунти

wood

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
42   0   0
Предлагам Facebook ваучери за стари акаунти.

Facebook $25 = 2.80$ за брой

Ваучерите са за стари акаунти в който преди това сте рекламирали с друг ваучер.
Акаунта ви не трябва да е наказван или да имате задължение в акаунта.
 
Последно редактирано:
От: Facebook ваучери за стари акаунти

Малко корекция.

Facebook $25 = 2.80$ за брой - за стари акаунти над 5 броя 2.50$
Facebook $50 = 2.50$ за брой - за нови акаунти над 5 броя 2.20$

Facebook нов акаунт $50+Facebook стар акаунт $25 = 5.00$
 
Последно редактирано:
От: Facebook ваучери за стари акаунти

Метни един от $5 да тестваме :)
Има ли някакво ограничение колко такива може да ползваш? И рискове нещо?
 
От: Facebook ваучери за стари акаунти

За ограничения не зная...при мой акаунт съм активирал два ваучера. Но ще пробвам на някой друг мой акаунт да видя до колко ще стигна.
Но и тук като при Adwords не трябва да се прекалява.
 
Последно редактирано:
От: Facebook ваучери за стари акаунти

Много питаха дали тези ваучери работят...ето ви един скриншот на един акаунт с два такива ваучера: facebook.jpg

За повече инфо на ЛС.

Facebook $25 = 2.70$ за брой - стари акаунти
Facebook нов акаунт $50+Facebook стар акаунт $25 = 5.00$
 
Последно редактирано:
От: Facebook ваучери за стари акаунти

Дай ми на лично ПейПал имейла ти за един ваучер от 25 долара, искам да тествам. Ако съм доволен ще взема и няколко комбинирани.
Някаква гаранция за ваучерите за стари акаунти ?
 
От: Facebook ваучери за стари акаунти

И двамата имате ЛС.

misho0, Гаранцията е или смяна на ваучера или връщане на парите...но до сега второто не ми се е налагало. Ако е имало издънка от моя страна веднага тук във форума ще се пише...щом няма лоши отзиви, значи всичко е ОК.
В предният пост съм качил скриншот на един акаунт и там се вижда че ваучерите работят. След като тестваш, пиши отзива си тук.
 
От: Facebook ваучери за стари акаунти

E като стана на въпрос - с моя акаунт не станаха тия ваучърите от $25 - с два различни пробвах. Може би щото бях ползвал преди от тия безплатните, та сега ми вика, че тоя код вече е ползван.
 
От: Facebook ваучери за стари акаунти

Да споделя и аз, на единият ми акаунт на който преди ползвах безплатен ваучер за стари акаунти, този ваучер не сработи. Но същият ваучер стана на другият ми акаунт в който бях използвал вече един ваучер от 50 долара за нови акаунти.
Изглежда че всичко с ваучерите е наред, но работят на акаунти в който преди не са използвани подобни ваучери за стари акаунти.
Взех си още два ваучера и утре ще вкарам в другите ми акаунти.
 
От: Facebook ваучери за стари акаунти

Тоест трябва да си направя нов акаунт? Трябва ли да въвеждам номер на кредитна карта?
 
От: Facebook ваучери за стари акаунти

Тоест трябва да си направя нов акаунт? Трябва ли да въвеждам номер на кредитна карта?

Доколкото знам, може да се използва един пейпал акаунт, с който да се зареждат тези ваучери по новите акаунти.
 
От: Facebook ваучери за стари акаунти

Доколкото знам, може да се използва един пейпал акаунт, с който да се зареждат тези ваучери по новите акаунти.

Аз имам два акаунта с един и същ PayPal имейл. Някъде бях чел че можеш да имаш два акаунта с ПейПал и един с карта.
Колкото до ваучерите взех преди седмица два и двата вече са заредени и изразходени:).
 
От: Facebook ваучери за стари акаунти

Здравейте,
Имам интерес да купя няколко ваучера. Искам само да питам до кога са валидни?
Ако може ме намерете на скайп: topix.com
Благодаря.
 
  • Like
Реакции: wood
От: Facebook ваучери за стари акаунти

Благодаря Ви.
Сделката е страхотна, всичко е наред :D
 
От: Facebook ваучери за стари акаунти

Здравей,
интересуват ме ваучерите които продаваш, може ли да напишеш скайпа си на ЛС.
 
От: Facebook ваучери за стари акаунти

Колега, заинтригува ме с тези ваучери. Ще драснеш ли и на мен paypal а си, че искам да изпробвам един за сега.
Ще ги пускам от акаунт, който до сега не е рекламирал въобще. Надявам се да няма проблеми.
 

Горе