Facebook ваучери

georgi_vr

New Member
Здравейте,

Има ли някой, който е запознат с Facebook ваучерите. Откъде мога да си купя. Аз вече съм пуска 10 пъти реклама, но винаги съм плащал с пари през Paypal. Иска ми се да си купя отнякъде ваучери, защото ще излезе по - евтино. Пробвах няколко намерени в интернет, но ми казва че вече са невалидни или са само за нови потребители. За Google Adwords също ми трябват.

Всякаква помощ или насока, ще ми е от полза.

Благодаря предварително!
 
От: Facebook ваучери

Запознат ли си как става зареждането на ваучер във фейсбук ? Имам ваучер, пиши ми на лично ако искаш да го купиш :)
 
От: Facebook ваучери

Като цяло спират акаунта, като въведеш ваучер. Това е в 90% от случаите. 10% са късметлиите :)
 
От: Facebook ваучери

Благодаря за отговорите, въпреки че засега не са ми много от полза. Това за спирането на акаунтите и мен не ми звучи логично, все пак нали Facebook ги пуска тези ваучери. Да може би ако се правят нереални профили и т.н с цел злоупотреба, но аз не искам да се занимавам с такива глупости.

Както казах и по - горе не ми вършат работа ваучери за нови клиенти, защото вече съм пускал реклами, пък и смятам да си развивам страницата, така че не искам да правя нередни неща.

Очаквам още мнения и съвети.
 
От: Facebook ваучери

Благодаря за отговорите, въпреки че засега не са ми много от полза. Това за спирането на акаунтите и мен не ми звучи логично, все пак нали Facebook ги пуска тези ваучери. Да може би ако се правят нереални профили и т.н с цел злоупотреба, но аз не искам да се занимавам с такива глупости.

Както казах и по - горе не ми вършат работа ваучери за нови клиенти, защото вече съм пускал реклами, пък и смятам да си развивам страницата, така че не искам да правя нередни неща.

Очаквам още мнения и съвети.

Ти можеш да използваш ваучер за нов акаунт, например ако направиш профил на своята приятелка или друг човек. Въведеш съответния пейпал или банкова карта. Рекламираш страницата си без никакъв проблем. Ваучери за стари акаунти отдавна няма..
 
От: Facebook ваучери

Преди имаше някакви безплатни за нови акаунти на стойност 20-25 долара, някой знае ли има ли ги още някъде? Обещах на един пич да му намеря, ама нещо май не се разпространяват вече, не намерих нищо читаво... Някой може ли да помогне за безплатен ваучер? Ако не, може да офертирате на лично.... Говорим за нов акаунт!
 
От: Facebook ваучери

Под "нов акаунт" да НЕ се разбира нов Фейсбук профил - просто трябва да се използва отлежал активен ФБ профил, който досега не е рекламирал.
Иначе спират даже целия профил.
 
От: Facebook ваучери

Под "нов акаунт" да НЕ се разбира нов Фейсбук профил - просто трябва да се използва отлежал активен ФБ профил, който досега не е рекламирал.
Иначе спират даже целия профил.

Абсолютно мога да го потвърдя, и на мен ми се случи
 

Горе