Facebook игра - Голяма Нужда от помощ

pavelinvarna

New Member
Не бях се занимавал с фб страниците отдавна и сега разбирам че има нови правила за игрите
те. мислех да пусна
игра от типа: качи снимка и снимката събрала най много лайкове печели 100 лв награда
+ на даправя ивент и да ги карам да си канят приятелите
+ ландинг таб и там както си трябва...
+ има и група към страницата която е 1.5к фена а страницата е с 300 фена и исках през ивента да ги конвертна към страницата

ОБаче това явно няма как да стане, защото страницата е на Фирма и не искам да рискувам да я загубя
Така де мога ли пак да пусна игра:
1.като им направя ландинг таб през който само да им събирам мейлите?
2.пак да пусна ивент в който рекламирам играта?
3.мога ли да ги карам да лайкват страницата като условие за участие в играта?

няма да е същото като качи снимка и събери гласове но все е нещо, защото съм поръчал 10к флаера които ще раздавам офлайн за да рекламирам играта
 
Последно редактирано:
От: Facebook игра - Голяма Нужда от помощ

Според мен ги блазни материална награда като екскурзия или прочие. С условие да харесат страницата,ако нямаш официално приложение,ще стане мазало да видиш кой какво е харесвал и няма да я харесат :) Много хора се отдръпнаха от игри с най-много харесвания и като видят 2-ма с над 150 гласа и не се записват изобщо. По-добре печелившия/те да са на случаен принцип(имам статистики за това,никой не е посочил за най-много гласове). Друго-има много профили с по над 500 други профили и само едни и същи хора печелят конкурсите,а от тези харесвания изгода няма да имаш.

От тези 10К флайера може да се обзаложим колко ще се закачат за играта :)
 
От: Facebook игра - Голяма Нужда от помощ

Radost то това е ясно с игрите, затова ще е на случаен принцип, виж въпросите 1-2-3?
 
От: Facebook игра - Голяма Нужда от помощ

А какво точно искаш да постигнеш ?
Да накараш 1.5К хората от групата да отидат и да харесат страницата ?
Какво друго ? Хората да си купят нещо ? Да се забавляват ?
Това е изключително важно да го знаеш, когато правиш някаква игра, иначе няма да постигнеш ефекта, който търсиш :)
 

Горе