Facebook игра с награди

bluefighter

Active Member
Здравейте,

нямам никакъв опит с facebook, но за новия ми проект мисля да си направя една по-голяма фейсбук страница. Вече имам около 1400 харесали и искам да направя нещо такова: ЛИНК Ще ми помогнете ли да си я направя сам или ще трябва да си платя :))

Поздрави,
Емил
 
От: Facebook игра с награди

Неясно задаваш въпроса си. Оточни се малко защото немога да те разбера...
И както каза haivanova@ > етк..
 
От: Facebook игра с награди

И мен ме интересува нещо подобно. Има ли някой опит? Аз съм си пуснал ФБ магазин с apps.facebook.com/payvment/ ако ви е интересно
 
От: Facebook игра с награди

аз опитах да направя, но истинска игра във Фейса. и стана обаче неможех да попълвам базата с данни с потребителите и затова спрях с нея. ако имаш някакви въпроси пиши ми
 
От: Facebook игра с награди

А, тези игри с качване на снимки дават ли добри резултати.
 
От: Facebook игра с награди

аз правих игра
няма да повторя :)
 
Последно редактирано:
От: Facebook игра с награди

аз правих игра с качване на снимки и беше пълна скръб...
няма да повторя :)

Много зависи от феновете, подхода и наградата. Първия ми опит е задоволителен. Втория го мьдря още.
 
От: Facebook игра с награди

това със снимките беше популярно зимата...от тогава на хората май им писна.
сега правя игра чрез ивент, но и това май взе да закъсва. Чакам отнякъде свежа идейка за изкочи, но засега май само рекламата си остава най-силното перо
 
От: Facebook игра с награди

Здравейте,

нямам никакъв опит с facebook, но за новия ми проект мисля да си направя една по-голяма фейсбук страница. Вече имам около 1400 харесали и искам да направя нещо такова: ЛИНК Ще ми помогнете ли да си я направя сам или ще трябва да си платя :))

Поздрави,
Емил

Аз също съм заинтересован за такова FB приложение. Ако някой може да го направи нека да се свърже с мен.
 
От: Facebook игра с награди

http://www.facebook.com/gladen.bg/app_143278735766350

това игра, която сам стартирах без никаква помощ от програмисти само с copy /paste става всичко.

Идеалка е за пускане на Poll-чета с гласуване или каквото си искате можете да вградите стига да е iframe , html or php.

ако се интересувате ще пусна повечко инфо как стават нещата
 

Горе