Facebook лъжат ли в кликовете?

Tedi_84

Active Member
Имам реклама във ФБ популяризиране на сайта свързан с фен страницата. До момента според анализа на ФБ имам 46 клика, а тиксото отчита едва 7? Как става това? Лъжат ли в тия резултати или да ги избузя с няколко стотин долара които смятам да не им платя.
 
От: Facebook лъжат ли в кликовете?

Някои кликове от фейсбук се отчитат като директни от броячите, погледни и там как са нещата. Ако си плащал от твоя карта, а не от картата на бай мангал, по-добре не ги завличай. То зависи и каква е сумата де....


Имам реклама във ФБ популяризиране на сайта свързан с фен страницата. До момента според анализа на ФБ имам 46 клика, а тиксото отчита едва 7? Как става това? Лъжат ли в тия резултати или да ги избузя с няколко стотин долара които смятам да не им платя.
 
От: Facebook лъжат ли в кликовете?

Общо посещенията в сайта като изключим другите източници са бая под техните сметки. Ще ги завлеча не еми ще питат за още......
 
От: Facebook лъжат ли в кликовете?

Az reklamiram ot godini v FB, nikoga ne sa me lugalik i sum na pechalba. V teb e greshkata.
 
От: Facebook лъжат ли в кликовете?

И аз съм имал проблеми с tyxo. Най-добре го смени с някой друг, например Google Analytics.
 

Горе