facebook покани

danko6

Well-Known Member
Рейтинг - 95.5%
21   1   0
Пращам покани на приятелите си в facebook
Покана до 1000 приятели-1лв
Минимална поръчка-5 000 покани.
Хайде давайте поръчки плащане през epay:)
 
От: facebook покани

Българи ли са всичките?
 
От: facebook покани

Каквито кажеш
Но да повечето са български
За момента имам близо 15 000 и около 2-3к са американци
 
От: facebook покани

Значи можеш да ми изпратиш 12к покани само на българи. Ама да не са от различни профили и потребителите да се повтарят
 
От: facebook покани

Профилите са различни понеж един акаунт побира максимум 5000 приятели и единия ми профил вече е почти пълен но повечето приятели са различни понеже и на мен ми трябваха различни за разни мой проекти.
А тези дни ще мога да пращам на около 25-35 000 приятели.
 
От: facebook покани

Ок. имаш ЛС.
 
От: facebook покани

В момента изпълнявам 1-вата поръчка
След края надявам се купувача ще напише коментар
Maverick не мога да ти пиша в скайп понеже има срив в системата.
 
От: facebook покани

Ето какво бих споделил:

Поръчах си 5000 покани – 5лв.
Все още не са пратени всички, но започнаха да идват нови потребители в страницата за около 40мин +100 (страницата е нова). Но за крайни резултати ще мога да споделя утре. До този момент всичко е коректно.
 
От: facebook покани

alabam4eto направи 2 поръчки вече.
До момента първата му страница се развива поне според мен доста добре и темата и е интересна.
Втората не чак толкова, но нейната тема е за здраве и няма същия ефект като при другата му поръчка.
Сега поех още една поръчка, от още едни клиент, утре и той ще остави коментар в темата.
Хайде поръчвайте докато цените са ми още толкова ниски.
:wink:
 
От: facebook покани

Братле, и аз се интересувам от фейсбук покани. Бедата обаче е, че ресурсът ти във Фейсбук е малък. Имам страница, която бих желал да напълня с поне 200-250 хиляди фена. Парите не са проблем но... Я дай съвет към кого да се обърна и за колко време може да стане тая работа.
 
От: facebook покани

Еми нз аз до нова година ще имам +нови 30 000 приятели.
Хайде към 12 ще съм тук така че който иска да поръча да ми пише да изпълня и неговите поръчки днес.Тогава ще доизпълня и тези другите.
 
От: facebook покани

Хайде приемам още поръчки
alabam4eto
вече ми постави положителен itrader(много точен човек)
Хайде приемам още поръчки.
Ако си направите труда и проверите в интернет
сайтовете който предлагат този тип услуги искат не по малко то 10-15 долара за 1000 изпратени покани.
Възползвайте се докато имате време.
 
От: facebook покани

Моля да ме извините по празниците няма да съм тук.Така че не приемам поръчки.Като се прибера ще пиша.:)
 
От: facebook покани

Почъчвам 5000 да тествам. Не виждам отзиви от втория поръчал...
 

Горе