facebook проблем

glndrk

Well-Known Member
Здравейте

Имам много кофти проблем с един FB профил...

Когато се опитам да вляза, ми дава страница за аутентикация със security code. Получавам кода като СМС на телефона, въвеждам го но нищо не става. Уж го приема но до там. Искам втори код получавам го, въвеждам и пак така...

Някои сблъсквал ли се е с такова нещо?
 
Това е чест бъг. Случвало ми се е няколко пъти. След 3-4 дни вече изпратения код работи. Просто чакаш.
 
Това е чест бъг. Случвало ми се е няколко пъти. След 3-4 дни вече изпратения код работи. Просто чакаш.

Значи да изчакам кода да остарее малко и да пробвам пак... Благодаря!
 
Не е нужно да остарява. Просто след няколко дни вече си работи нормално (независимо стар или нов).

Затова е тъпо да ти искат потвърждение с телефон. На практика си е 2-3 дни бан.
 
Друг проблем изникна. При опит за логин, автоматично ми изпраща код, и чака да го въведа. Как да иачакам стария код да остарее, след като при всеки опит за логин ми праща нов код?
 
Не е нужно да остарява. Просто след няколко дни вече си работи нормално (независимо стар или нов).

Затова е тъпо да ти искат потвърждение с телефон. На практика си е 2-3 дни бан.
Пробвах със старите дето ми ги е пращало на телефона, не става с тях...
 
Няма значение нов или стар - просто след няколко дни работи, а първите дни - не

Значи искам нов код и го въвеждам след 3-4 дена? Пробвах си старите кодове, имам такива от 13 септември. Никои не работи... Въвеждам кода, натискам събмит, кода изчезва а формата си остава без да преминава към следващата стъпка. Никъде не пише, че кода не грешен или нещо такова
 
Сега пробвах нещо друго. без значение какво ще въведа във формата, числа, букви, винаги "работи" по същия начин след submiit въведеното изчезва и дотам...
 
Преди малко пробвах с таблет, с които до сега не съм влизал в FB. Същата работа. Пробвах и с Chrome и с Default-ния браузър...

Доктора ти го е написал - изчакай 2-3-4 дена и ще стане. И аз имах същия проблем, но се оправи след 4 дена, ако не се лъжа.
 
Доктора ти го е написал - изчакай 2-3-4 дена и ще стане. И аз имах същия проблем, но се оправи след 4 дена, ако не се лъжа.
Ами то друго не ми остана. Ще изчакам. Макар, че моя проблем е от 2-3 седмици някъде. Имам СМС с код които са ми пратили от 12-13 Септември...
 
Няколко дни не пипай акаунта. Може да влезеш от друго IP да видиш как ще са нещата.
 

Горе