facebook страница с почти 23 000 фена

angeldimit

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,

продавам българска facebook страница с 22.784 доста активни фена, аудиторията е предимно женска (90% жени, 9,5% мъже).

Цената е 400 лева като е възможен лек коментар.

За заинтересованите:
skype: angel.dim
GSM: 0878 44 93 40

Поздрави и успешна седмица,
Ангел<br /><br /> Домейн Име | URL: http://www.facebook.com<br /><br />Приблизителна Цена: 400<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 25 000<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: Банков превод, на ръка (за София)<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: facebook страница с почти 23 000 фена

Прати ми страницата на лично и дали си склонен на редуциране на цената.
 
От: facebook страница с почти 23 000 фена

Какви са тея цени - 2 стотинки на фен??? Че то с реклама излиза по 3 стотинки, а може да е на каквато тематика си искаш и каквато си искаш аудитория. Повече от стотинка на фен не бих дал никога.
А като сложиш и няколко ваучера и стана още по-евтино.
 
От: От: facebook страница с почти 23 000 фена

Ама тая страница си остава за теб и може да си промотираш колкото искаш хитрецо! (netsurfer) Прати ми на лично и на мен страницата !
 
Последно редактирано:
От: facebook страница с почти 23 000 фена

Пратил съм ЛС на заинтересованите, на заядликвовците ще им кажа само да си намерят работа. Това е офертата, никой не ви е искал мнението.

Благодаря и хубав ден.
 
От: facebook страница с почти 23 000 фена

Може ли повече инфо на ЛС и на мен ?
 
От: facebook страница с почти 23 000 фена

прати и на мен страницата, може пък да зарадвам жената :)
 
От: От: facebook страница с почти 23 000 фена

Тая страница не струва повече от 100-150 лева.
А ако е и с някакво тъпо заглавие даже и толкова не струва.

Ама тая страница си остава за теб и може да си промотираш колкото искаш хитрецо! (netsurfer) Прати ми на лично и на мен страницата !

Tи си уникално прост, а като си рекламирам страница във фейса и набера фенове за кой остава бе тъпак?
 
От: facebook страница с почти 23 000 фена

Едно е да набереш фенове, друго е те да са активни. Иначе искрено съжалявам хора като теб - вечно много разбират и говорят, но всъщност знанията и опита им са доста ограничени. Както и да е, който разбира ще ми пише, посочил съм си координатите по-горе.

Имам и други по-малки страници за продан, ако има заинтересовани.
 
От: От: facebook страница с почти 23 000 фена

Съжалявам те предполагам ,че си 14 годишен неадекватен идиот , тази страница вече е готова няма нужда да рискуваш дали ще дойдат фенове или не повече няма да ти отговарям губя си времето само. Приятен ден и по прочети някой и други неща да не се пребаваш с това ,че си глупав.
 
От: facebook страница с почти 23 000 фена

ахаахахаха
Само дето имам страница с над 300 000 фена, хич не ги разбирам да ти кажа :)
Смешковци. Много сме ми жалки :))))
Развиите една страница и тогава ми пишете. Кви рискове, кви активни :)))
 
От: От: facebook страница с почти 23 000 фена

Съжалявам те предполагам ,че си 14 годишен неадекватен идиот , тази страница вече е готова няма нужда да рискуваш дали ще дойдат фенове или не повече няма да ти отговарям губя си времето само. Приятен ден и по прочети някой и други неща да не се пребаваш с това ,че си глупав.

Колко си прост само ти си знаеш, даже грам не разбираш от ФБ реклама :)))
 
От: facebook страница с почти 23 000 фена

Съвсем културно те помолих да не ми се бъркаш в работата, имай си страницата, ползвай си я със здраве. Научи се малко на обноски и възпитание, и тогава ми говори за бизнес.

Моля, някой да заключи темата, няма да отговарям повече в нея.
 
От: От: facebook страница с почти 23 000 фена

Страницата ти да не се казвай "Харесай ако мислиш ,че съм тъп'' ? Наистина имаш много фенове.
 
От: facebook страница с почти 23 000 фена

Съвсем културно те помолих да не ми се бъркаш в работата, имай си страницата, ползвай си я със здраве. Научи се малко на обноски и възпитание, и тогава ми говори за бизнес.

Моля, някой да заключи темата, няма да отговарям повече в нея.
Пиши си другия път, че не може да се коментира по цената ... аз казвам колко давам и се обосновавам ...
 
От: От: facebook страница с почти 23 000 фена

Не, казва се на Омец ом майка му е .... е жената ,която дава социални помощи на netsurfer ли?
 
От: От: facebook страница с почти 23 000 фена

Не, казва се на Омец ом майка му е .... е жената ,която дава социални помощи на netsurfer ли?
Ххаа, как позна :)
Netsurfer прави толкова пари на месец колкото цялото ти семейство за цяла година ама айде ...
 

Горе