Facebook страница с 57,000 фена, хипер активна. (BG)

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Продавам Facebook страница с 56,600+ фена.
Страницата е за Vines, първата и най-голямата и най-активната такава.

Нямам време да я поддържам, не ми се и занимава чесно казано..

Рийча на публикациите(само Vines се качват) е от 15,000 (най-слабия клип), най-силните стигат до към 150,000 рийч. (Български говоря)

Страницата е хипер активна, не е публикувано от доста време в нея, защото не ми се занимава.
Повечето потребители пращат Vines, само трябва да ги удобрите и да ги качите.

Към страницата прилагам и сайт:
http://bgvines.com
Брояча - http://www.tyxo.bg/?153212

В сайта има 100тина + регистрации на потребители, които качват вайнчета.. трябва само да ги удобрявате..
Сайта е купен от сайт, и НЕ Е АВТОРСКИ. (самата система говоря)..
Има си коментари вградени в сайта с регистрация, както и целия сайт е направен с точкова система, колкото повече Vines се качват, и колкото повече потребител гласува за клипчета и коментира, толкова повече точки печели.
Това зарибява потребителите и ги прави активни...

За системата не мога да съдействам, с прехвърлянето защото си нямам на идея как става тва, но мога да се опитам да помогна на човека.. ще му предоставя FTP и база данни, да си прехвърли всичко нужно..

Приходите за сайта бяха към 100тина лева май, не помня вече.. може и повече да са били.. Не съм се занимавал да го монетизирам чесно казано..
В страницата са пускани не повече от 10тина линка от сайта, дори мисля, че са по-малко..

Цената за страницата + сайта е 2000 лева.. (предимно заради страницата е такава)

Очаквам сериозни предложения на ЛС.
От Пловдив съм, може и на лично да стане срещата, във всякакви други случай, първо плащане, след това прехвърляне. Мисля, че съм се доказал, като потребител тука.

П.С. По желание на купувача, мога да предоставя контакти на едно момче, което прави уникални клипчета, и ще може да го попитате дали иска да работи за Вас, предполагам, че няма да взима скъпо, защото е още ученик и е готин пич, и прави наистина мн зарибени вайнчета :)

Благодаря и успех на новия купувач.

Поздрави,
 
От: Facebook страница с 57,000 фена, хипер активна. (BG)

грешен пост, съжелявам
 
От: Facebook страница с 57,000 фена, хипер активна. (BG)

Обърках раздела сори, ако може да се премести в коректния. Благодаря.
 
От: Facebook страница с 57,000 фена, хипер активна. (BG)

Прати ми страницата на ЛС.
 
От: Facebook страница с 57,000 фена, хипер активна. (BG)

Прати ми страницата на ЛС.
Имаш ЛС.

П.С. Според мой изчисления, може със траничката да се докарват по-около 400-500 лева на месец, ако се рекламира сайта в страницата, и се качват редовно Вайнчета.
(Може и повече да извадите, ако рекламирате сайта в други страници)
 
От: Facebook страница с 57,000 фена, хипер активна. (BG)

Здр, може ли линк и на мен на страницата.
 

Горе