Купувам: Facebook страници/групи

Купувам страници/групи с български последователи. От 5 000 до 50 000 , очаквам вашите предложения.
Купи ли ?
 
Търся да закупя. Продаваш ли?
Ако ми възстановиш мейла в джи мейл може и да ти го дам фри.
 
Само аз ли смятам,че цените в момента са завишени? Ефекта от повечето страници (осакатени от вас и фб) е почти равен на нула.
Какви са средните цени в момента на сравнително хубава страница без спам с женска аудитория 90%? Лично имам такива страници, не всички ползвам и се замислям дали да не пусна за продажба.
 
Какви са средните цени в момента на сравнително хубава страница без спам с женска аудитория 90%? Лично имам такива страници, не всички ползвам и се замислям дали да не пусна за продажба.
Повечето тук ги пускат на около 3ст за фен. Ако решиш да продаваш ми пиши...
 
Повечето тук ги пускат на около 3ст за фен. Ако решиш да продаваш ми пиши...
Добре - Имам още един въпрос, нарочно ще го задам и тук за да се вдигне още един път темата ти нагоре.
Получих информация, че от няколко месеца големите страници с много последователи ( над 200 хиляди ) струват повече от малките защото вече много трудно се правят. Тази информация вярна ли е?
 
Добре - Имам още един въпрос, нарочно ще го задам и тук за да се вдигне още един път темата ти нагоре.
Получих информация, че от няколко месеца големите страници с много последователи ( над 200 хиляди ) струват повече от малките защото вече много трудно се правят. Тази информация вярна ли е?
Винаги са стрували повече... за информацията не съм наясно в момента как е.
 
Добре - Имам още един въпрос, нарочно ще го задам и тук за да се вдигне още един път темата ти нагоре.
Получих информация, че от няколко месеца големите страници с много последователи ( над 200 хиляди ) струват повече от малките защото вече много трудно се правят. Тази информация вярна ли е?
Според мен,да.
 

Първата ти влиза в критериите, 90% са българки
 

Горе