Facebook страници със много харесвания

Здравейте, понеже гледам че се купуват доста ФБ страници със 50 000+ харесвания (реални) се чудя какво точно може да се прави с тях.
Нали след 200 харесвания името не може да се променя ? За какво им е пък страница със някакво си странно име ? Питам защото бих могъл да направя страница със около 50 000 харесвания, но ако сложа някакво име, после как ще я продам ?
 
От: Facebook страници със много харесвания

Използва се да генерираш трафик към твойте сайтове.
 
От: Facebook страници със много харесвания

Развива се сив сектор успешно:)
 
От: Facebook страници със много харесвания

Развива се сив сектор успешно:)

Да видим до кога :)
 
От: Facebook страници със много харесвания

Направи я с 50 000 активни фена,независимо с какво име и ми пиши,ще я купя.А един съвет,без да давам обяснение.Ако можеш,направи го с акаунт и събери 50 000 абоната,не по малко ценно ще бъде.
 
От: От: Facebook страници със много харесвания

Направи я с 50 000 активни фена,независимо с какво име и ми пиши,ще я купя.А един съвет,без да давам обяснение.Ако можеш,направи го с акаунт и събери 50 000 абоната,не по малко ценно ще бъде.

Искаш да кажеш че ако страницата е с име "г*й пор*о" ще я купят ?
Еми тогава почвам ;)
 
От: От: Facebook страници със много харесвания

Искаш да кажеш че ако страницата е с име "г*й пор*о" ще я купят ?
Еми тогава почвам ;)
Ами ако ти е интересно да развиваш подобна идея :p Въпреки ,че това е сигурно много конкурентна нисша на дали такава страница ще се задържи дълго :)
 
От: От: Facebook страници със много харесвания

Ами ако ти е интересно да развиваш подобна идея :p Въпреки ,че това е сигурно много конкурентна нисша на дали такава страница ще се задържи дълго :)

Просто дадох пример ;)

А някой може ли да ми каже примерна цена за около 50 000 харесвания ?
 
От: Facebook страници със много харесвания

Едва ли някой може да ти каже.Зависи от таргета и доста други неща.Както каза,ако я направиш от типа-"вижте гърдите на Петранка" няма да струва кой знае колко,но ако я направиш с 50 000активни(споделящи,коментиращи) фена в област финанси например,може да я продадеш и за над 10 000 лева.
 
От: Facebook страници със много харесвания

Еми ако е със смислено съдържание, не мисля че ще направя чак 50 000 харесвания. Нещо от рода - "вижте гърдите на Петранка" ще е. Имам около 100 (+- 10) български реални активни акаунта, със по 300/400 приятеля всеки. Както и да е, ако направя нещо скоро може да го видите в "продавам" :D
 
От: Facebook страници със много харесвания

Защо мислиш ,че не може да бъде смислено?Действай и ми пиши на лично,защото не съм много активен тук.Ще ми бъде интересно дали ще успееш-:)
 
От: Facebook страници със много харесвания

Заменям профил с 53 000 абоната за страница над 80 000 харесвания! Профила се разширява всеки ден! Трябва ми страница където да си рекламирам клиповете!
 

Горе