Продава се: Facebook страници

Здравейте, отговорила съм на всички мисля, но не знам защо не получих актуализации, че въобще има коментари в темата Извинявам се, ако съм пропуснала някой А относно това дали ще се продават дълго- за мен няма проблем- не бързам :)
 
Извинявайте ама в коя държава се продават тези страници ?! 95% от страниците пълни със спам не активни .. и им се искат тези пари WTF някой ще ги купили изобщо :D
 
Извинявайте ама в коя държава се продават тези страници ?! 95% от страниците пълни със спам не активни .. и им се искат тези пари WTF някой ще ги купили изобщо :D
Не ме кефи да пиша негативизми по хорските теми, ама тука си е изпросено - Хипер неактивни, Хипер СПАМ иииии цени без коментар бе братче. :D :D :D
 
Не ме кефи да пиша негативизми по хорските теми, ама тука си е изпросено - Хипер неактивни, Хипер СПАМ иииии цени без коментар бе братче. :D :D :D
Подкрепям! Търсят цени, които са били преди 5-6 години за страници дето са по НЕактивни от страница с 1000лайка пресни фенове.
 
Здравейте, отговорила съм на всички мисля, но не знам защо не получих актуализации, че въобще има коментари в темата Извинявам се, ако съм пропуснала някой А относно това дали ще се продават дълго- за мен няма проблем- не бързам :)
Страниците си заслужават а спам няма как да няма ако се качват статии :) работила съм с мацката и няма грешка :)
 
Добре благодаря за инфото от доста време се оглеждам една от нейние доста ми допадна ще чакам да ми пише за малко повече подробности около страницата
 
Страниците си заслужават а спам няма как да няма ако се качват статии :) работила съм с мацката и няма грешка :)
Чакай сега има голяма разлика да си работила с мацката и да е коректна ОК ! Тук говорим за страниците които са НЕактивни умрели,убити от спам и да търсиш тези цени.. няма нужда Аз имам страница с 5 хил лайка прави по голям трафик от най-голямата и страница :D А ти ме познаваш горе-долу :D
 
Писах в темата за цени на лс, но не съм получил отговор. Може ли да ми напишеш на лично цените на страниците. Благодаря
 

Горе