Facebook 50 $ за нови акаунти

От: Facebook 50 $ за нови акаунти

Колко нови трябваше да са акаунтите? 14 дни или повече?
 
От: Facebook 50 $ за нови акаунти

Мога да кажа, че вече от няколко месеца работим заедно.
Пазарувам ваучери за Гошо, а от няколко дни и ФБ. Точен, бърз, коректен и сговорчив.
Мога само да го похваля за гъвкавият подход в ситуации, които го поставих поради малко по-големият обем ваучери.
На кратко - препоръчвам на база неколкократна съвместна работа.
 
От: Facebook 50 $ за нови акаунти

Ваучерите за гошо са предлагат безплатно, а ваучерите в интернет за фейсбук струват 5 долара. тук са гърбим яко.

Мога да кажа, че вече от няколко месеца работим заедно.
Пазарувам ваучери за Гошо, а от няколко дни и ФБ. Точен, бърз, коректен и сговорчив.
Мога само да го похваля за гъвкавият подход в ситуации, които го поставих поради малко по-големият обем ваучери.
На кратко - препоръчвам на база неколкократна съвместна работа.
 
От: Facebook 50 $ за нови акаунти

Аз пък знам че ваучерите за фейсбук също се намират безплатно , само че малко е сложно.
 
От: Facebook 50 $ за нови акаунти

ако така се намираха щеше да има конкуренция и по 1 $ да се продават а не е така(по рано ако е било вече не е ) . занимавам се от доста време и в момента ваучери и източник имат точно 2ма човека (как да го нарека) из целият нет...
 
От: Facebook 50 $ за нови акаунти

Ваучерите за гошо са предлагат безплатно, а ваучерите в интернет за фейсбук струват 5 долара. тук са гърбим яко.

Ваучерите на Гошо за БГ са безплатно от 10-12 дни...
 
От: Facebook 50 $ за нови акаунти

Искам малко информация за тези ваучери ? Къде точно се въвеждат колко последно струва 50$ ваучер ? Гаранция ли е, че при въвеждането му ще получа 50$ и кой ще ме убеди в това и как ? :))
 
От: Facebook 50 $ за нови акаунти

И аз си купих ваучер от колегата и проработи :)
 
От: Facebook 50 $ за нови акаунти

Последния път като купих, ваучера не сработи. Бих купил отново, но само с гаранция, че ще работи. Предния път парите не си исках обратно, но ако купувам отново - задължително с гаранция.
 

Горе