Facebook account?

RoNaLd1nHo

New Member
Здравейте,

Търся си някой работещ фейсбук акаунт по възможност български, който не ползвате и може да споделите.

Не ми трябва за някакв shady практики или нещо подобно. Идеята е (може да прозвучи леко странно ;Д)- занимавам се със SEO професионално и бих искал да се включа към няколко релевантни Bg Facebook групи, където когато се наложи да поискам мнение, съвет и тн за някои от личните проекти с които се занимавам.

В тези групи обаче членуват и доста колеги с които работя в 8-to-5 работата ми и не искам да споделям личните си проекти с тях и с какво се занимавам извън офис средата. Пък и доста hater-и се срещат, та предпочитам да съм incognito там ;)

Пробвах да създам няколко пъти fb профили, но след известно време ми ги блокираха.

Та някой, ако има непотребен такъв бг профил, ще се радвам да сподели.

Може срещу кеш, може срещу някои link, или безплатен SEO анализ на домейн с препоръки за подобрение onsite & offiste.

Поздрави,
 
Изобщо не звучи странно, но можеш и сам да го направиш.

Вземаш си нова сим карта, телефон Андроид 2ра ръка и никога не го свъзваш към Wifi у вас или на работа.
Това е!
 
Здравейте,

Търся си някой работещ фейсбук акаунт по възможност български, който не ползвате и може да споделите.

Не ми трябва за някакв shady практики или нещо подобно. Идеята е (може да прозвучи леко странно ;Д)- занимавам се със SEO професионално и бих искал да се включа към няколко релевантни Bg Facebook групи, където когато се наложи да поискам мнение, съвет и тн за някои от личните проекти с които се занимавам.

В тези групи обаче членуват и доста колеги с които работя в 8-to-5 работата ми и не искам да споделям личните си проекти с тях и с какво се занимавам извън офис средата. Пък и доста hater-и се срещат, та предпочитам да съм incognito там

Пробвах да създам няколко пъти fb профили, но след известно време ми ги блокираха.

Та някой, ако има непотребен такъв бг профил, ще се радвам да сподели.

Може срещу кеш, може срещу някои link, или безплатен SEO анализ на домейн с препоръки за подобрение onsite & offiste.

Поздрави,
аз имам продавам
 
Купувам Facebook Профили

Да са наминимум 1 година и да са потвърдени - без други условия

Даваме между 10 и 50 лв на профил в зависимост колко е развит профила (Брой приятели, снимки, активност)
 

Горе