Facebook ad - деактивиран акаунт

При някои до 100, при някои до 200, при някои до 500. При някои до 1, при някои до 5.
Полезен си, както винаги.
Не знам защо се заяждаш с него. Кое не рабра? Всеки бизнес менидрър може да има два бизнес профила и всеки от тях по 5 ад акаунта стандарт. Ако харчиш повече за реклама ти позволяват да отвориш до 25 ад акаунта в един низнес мениджър .

спирам да се занимавам с теб - глупав си и това си личи ясно. И заядлив, което е приознак на глупост или сериозен комплекс за малоценност. Лекувай се, на мен не ми пречиш. Радваш ме :) и с нетърпение акам следващата ти мисъл - прави ме щастлив :)
 
Не знам защо се заяждаш с него. Кое не рабра? Всеки бизнес менидрър може да има два бизнес профила и всеки от тях по 5 ад акаунта стандарт. Ако харчиш повече за реклама ти позволяват да отвориш до 25 ад акаунта в един низнес мениджър .

спирам да се занимавам с теб - глупав си и това си личи ясно. И заядлив, което е приознак на глупост или сериозен комплекс за малоценност. Лекувай се, на мен не ми пречиш. Радваш ме :) и с нетърпение акам следващата ти мисъл - прави ме щастлив :)
Това не е вярно. Съжалявам.
Има хора и с по 100 акаунта, има и с по 300.
Не е "правило" тая простотия, която ти и другият полезник в темата споменавате за 25 акаунта.

Но тъй като и двамата явно сте достатъчно умни, за да ви мързи да търсите в гугъл, ще го направя за вас в името на моя сериозен комплекс за малоценност. Ето как можеш да имаш и много повече от 25 акаунта като си дадеш малко зор, направиш си една фалшива страница на маркетинг агенция и така...


Дано станеш още по-щастлив след това! <3
 
Последно редактирано:

Горе