Предлагам: Facebook Ads/ Google Ads консултации

Възползвах се от услугата за консултацията за Google Ads и съм много доволен от съветите. Показа ми грешки, които оправих и сравнително се подобриха резултатите. Препоръчвам
 
Здравей! Имам интерес от твоята услуга. Ако си свободен пиши на лично да се уточним.
Хубав ден!
 
Здравейте, занимавам се с Facebook Ads и Google Ads вече няколко години. Имам опит както в агенция за дигитален маркетинг с много клиенти, така и само с конкретни компании. Мога да предложа следните услуги:

- Помощ с настройки на нови кампании в Facebook Business Manager и Google Ads. Тук мога да помогна с всички видове кампании, бидинг стратегии и цели, както и настройки по аудитории.
- Помощ с вече съществуващи кампании и идеи за оптимизация за по-добри резултати.
- Цялостен преглед на активен акаунт и предложения за структура и конкретни оптимизации по кампаниите.
- Помощ при решаване на конкретен проблем с кампании/ад сетове/реклами.

Разбира се, необходимо е да ми разкажете малко за проблема преди прегледа на акаунта, за да е максимално полезна консултацията и за да е сигурно, че мога да отговоря и помогна.
Цена за 1 час консултация: 45 лв.
Здравейте, интересувам се от консултация относно facebook business manager оптимизация, може ли да се свържем за уточнение
 
Темата е отново актуална. Ако имате нужда от помощ, насреща съм.
 
Здравейте, занимавам се с Facebook Ads и Google Ads вече няколко години. Имам опит както в агенция за дигитален маркетинг с много клиенти, така и само с конкретни компании. Мога да предложа следните услуги:

- Помощ с настройки на нови кампании в Facebook Business Manager и Google Ads. Тук мога да помогна с всички видове кампании, бидинг стратегии и цели, както и настройки по аудитории.
- Помощ с вече съществуващи кампании и идеи за оптимизация за по-добри резултати.
- Цялостен преглед на активен акаунт и предложения за структура и конкретни оптимизации по кампаниите.
- Помощ при решаване на конкретен проблем с кампании/ад сетове/реклами.

Разбира се, необходимо е да ми разкажете малко за проблема преди прегледа на акаунта, за да е максимално полезна консултацията и за да е сигурно, че мога да отговоря и помогна.
Цена за 1 час консултация: 45 лв.
Бих искал консултация и евентуално съвместна работа? Как мога да се свържа с вас?
 

Горе