Facebook ads

yavkata

Active Member
Здравейте, някой може ли да ми помогне искам да пусна да пробвам новия вид реклами в социалната мрежа facebook не съм много запознат търсих пробвах обаче не мога да се справя бих искал някой ако има възможност и знае как става да ми обясни ще съм много благодарен.
Говоря за този тип реклами Facebook Multi-Product Ads

Facebook-New-Product-Ads-first-companies-in-BG.png
 
От: Facebook ads

Да това го разбрах в една статия, но там не мога да разбера къде да го намеря създаването на този тип реклами ако може по подробно
 
От: Facebook ads

Имай предвид, че този рекламен елемент е достъпен само при използване с две цели на кампанията:

Clicks to Website
Website Conversions


По подразбиране, рекламата ще бъде настроена на “Single image and link in one ad.” Превключите на “Multiple images and links in one ad.”

Преди да го попълниш, тя ще изглежда по следния начин...

Виж файлът 11829

А след като избереш “Multiple images and links in one ad.”

Трябва да изглежда така...

create-facebook-multi-product-ad-1.png

По-надолу вече вижда 1, 2, 3 и +, а под тях трябва да избереш линка, заглавието, описанието и снимката на всеки един продукт. А с + добавяш още максимум 2, ако имаш нужда.
 
От: Facebook ads

Имай предвид също така, че макар тук-там да пише, че "ако не виждаш опцията за мулти значи не си избрал кликове/конверсия за цел" не е точно така. На някои профили излиза на други не излиза опцията за мулти-продукти.
 
От: Facebook ads

Здравейте, някой може ли да ми помогне искам да пусна да пробвам новия вид реклами в социалната мрежа facebook не съм много запознат търсих пробвах обаче не мога да се справя бих искал някой ако има възможност и знае как става да ми обясни ще съм много благодарен.
Говоря за този тип реклами Facebook Multi-Product Ads

Виж файлът 11825

Степ бай степ lifehack.bg/social-networks/multi-product-facebook-ads/
 
От: Facebook ads

Ами първия ден беше много добре 0.01 цент след това втория и третия ден намаляха посещенията иначе съм доволен.

Как е конверсията. Клик/продажба ... горе долу
 
От: Facebook ads

Това БГ трафик ли е? Ре-маркетинг правиш ли, ако не е хубаво да почнеш.
 
От: Facebook ads

Да БГ е а какво значи Ре-маркетинг не съм запознат много

Ще ти увеличи продабите с поне 10-15%. Виж в нета има добри обяснения, аз попринцип не мога да обяснявам добре.
 
От: Facebook ads

Може да ре-маркетира и в Фейсбук, като сложиш техните си пиксели. Тъй като от първата реклама идват от там, най-добре там да си ре-маркетираш, за да го подържаш по-ефективно от страна на бюджета.
 
От: Facebook ads

Напоследък Фейса нещо вдигна цената на рекламата и не е много изгодно , поне по мои наблюдения....

Напротив, ФБ в момента е най-доброто място за реклама, стига да знаеш как.
 
От: Facebook ads

Напротив, ФБ в момента е най-доброто място за реклама, стига да знаеш как.

Е явно аз не знам :( А уж тоя новия score ми дава 9 от 10 или 10 от 10 ама нанци , цените не са хубави . Аз се боря за макс брой импресии , обаче като се осредни идва на 30-40 цента за 1000. Което ми е скъпо.
 

Горе