facebook.com/USERNAME Проблем с потребителско име

laika358

New Member
Здравейте,
Колеги Имам нужда от малко помощ, снощи реших да сложа крако име на facebook страницата вместо да е : facebook.com/pages/User/123456789
да стане facebook.com/username

НЕ съобразих къде го слагам и вместо на фен страницата на сайта аз го сложих на самия профил. При което на адрес facebook.com/username се отваряше профила ми, вместо страницата.

В настройки на профила видях, че може да се променя веднъж и го смених с друго име, като си мислех, че не ми разрешава това име да го сложа на страницата понеже го ползвам в профила.

Но сега като тръгна да въвеждам името което аз искам да е за страницата ми пише:
НЕ Е ДОСТЪПНО

Имате ли идея какво мога да направя, че да сложа името което искам. Очевидно не е заето от друг потребител щом ми даде да го сложа на профила, но след промяната дава, че не е достъпно.

Благодаря Ви много!
 
От: facebook.com/USERNAME Проблем с потребителско име

Май не може да се оправи и аз така преди време си направих профила на mvmrik и после като исках страницата ми я направих mvmrik.net накрая, не ми даде да я направя mvmrik и така го зарязах.
 
От: facebook.com/USERNAME Проблем с потребителско име

Имаш ли повече от 25 фена на страницата?
 
От: facebook.com/USERNAME Проблем с потребителско име

Не е въпроса във феновете, просто като вече е използвано едно име мисля че не може да се използва отново.
 
От: facebook.com/USERNAME Проблем с потребителско име

Да, имам около 150 човека в групата.

Въпроса е дали ще ми разреши, ако се изчака пак да ползвам същото име ?

Някой дали знае?
 
От: facebook.com/USERNAME Проблем с потребителско име

Никой ли не се е сблъсквал с подобен проблем. Ако трябва да се изчака, ще изчакаме.

Ако знаете мейл на фейсбук на който да пишеме за този проблем да видим те какво ще кажат по въпроса.

Поздрави!
 
От: facebook.com/USERNAME Проблем с потребителско име

Този Facebook проблем имат много хора, което е доста глуповато, защото много голям процент хора се бъркат, правят нещо по погрешка или просто на другия ден си променят решението.
За съжаление на 99% съм сигурен, че това няма оправия
 
От: facebook.com/USERNAME Проблем с потребителско име

Ами измисли си друго име, доколкото чета не може да се променя или редактира.
 
От: facebook.com/USERNAME Проблем с потребителско име

Да и аз някъде прочетох, че не може да се радактира. Но при мене по скоро проблема е друг аз име на страницата не съм въвеждал само име на профила.

В момента името за страница ми е празно, и на името което искам да сложа дава - не е достъпно.

А въпросното име преди това съм го сетвал за име на профила и съм го махнал от там, т.е трябва да е свободно и да миже да се сложи за име на страницата.
 
От: facebook.com/USERNAME Проблем с потребителско име

Ами и аз имам същия проблем.. името което искам не ми го дава.. а такава страница няма или поне не мога да открия някой друг да е създал. Засега не мога да открия решение на проблема и аз.
Тоест можеш да си измислиш друго име, което искаш и сигурно ще ти го приеме. Но защо не ти дава това.. не е ясно. Аз също за момента съм отложил промяната на името, най-малкото докато не измисля някое близко по-значение без да се губи смисъла.
 

Горе