Facebook Hash tag

От: Facebook Hash tag

Това е хаштаг, вчера използваха хаштага #дансwithme, за да разпространяват протеста. Дали обаче може да има добро влияние върху маркетинга, ще видим :) Хубавото е, че ФБ удрят туитър, което е добре за всички работещи с фб :)
 
От: Facebook Hash tag

Опитах по този начин, но не ми разреши #. Опита бе за категория бранд/продукт.

[video=youtube;IUScs5UamUc]https://www.youtube.com/watch?v=IUScs5UamUc[/video]
 
От: От: Facebook Hash tag

Опитах по този начин, но не ми разреши #. Опита бе за категория бранд/продукт.

[video=youtube;IUScs5UamUc]https://www.youtube.com/watch?v=IUScs5UamUc[/video]

За да стане вайрал би трябвало всички да добавят страницата когато пускат статус. При това с "@" а не с "#". Поправи ме ако греша. Мислиш ли, че ще го правят такъв процент от хора, че да стане вайрал?
 
От: Facebook Hash tag

Вискяре, това клипче е на поне една година, защото това са старите фен страници. И тоя се опитва да направи нещо, ама какво точно, не е ясно.
 
От: Facebook Hash tag

За да стане вайрал би трябвало всички да добавят страницата когато пускат статус. При това с "@" а не с "#". Поправи ме ако греша. Мислиш ли, че ще го правят такъв процент от хора, че да стане вайрал?
Вискяре, това клипче е на поне една година, защото това са старите фен страници. И тоя се опитва да направи нещо, ама какво точно, не е ясно.
В една фас пауза опитах набързо да направя хаштаг. Видях, че клипа е стар. А и не съм го доизгледал. След като примера засича още в началото, за какво да го гледам целия.
А колко хора ще го добавят в статуса си е халтурна история. Ако е някоя глупост - със сигурност ще са повече. Мрежата - в частност фацебуце, не е мястото на интелигентните хора. ;)
 
От: Facebook Hash tag

Мрежата - в частност фацебуце, не е мястото на интелигентните хора.
Какво ти дреме какви са хора, ти си там акъл да им наливаш или да ги използваш. А видеото засича, щото не ти дава да използваш тоя символ. Казах ти - клипът е стар и безсмислен.
 
От: Facebook Hash tag

Хаштага във фейса си е пълен копи-пейст на същия в instagram и twitter. Е, Марк пак не остана назад :)
 

Горе