Facebook Like бутон функция

От: Facebook Like бутон функция

Симеоне, всеки има право на мнение. Аз обаче си имам своето. Казал съм на твоя познат, че ако ми прати сайта си на лс и видя, че греша ще си изтрия мненията, ще му се извиня и ще му помогна да направи това, което иска. Това преди 10 ч. Какво повече да ти кажа, безсмислено е да се пише каквото и да било по темата.
Да де и преди ти казах, че всеки има право на мнение, но едно да изкажеш мнение, съвсем различно е да обвиняваш публично! А ако отправиш публично такова "мнение", което си е чисто обвинение и опетняване, е редно веднага да го докажеш! Твоите изказвания досега ги градиш на база, че трябва да приемем, че си доказзал вече, че човека е измамник и ти си прав да искаш доказателства за обратното??!! Ето това е безумна наглост!
 
От: Facebook Like бутон функция

Ми докажи, че не си ти. Какво сложно има? Ще е от полза за теб, защото ще ти покажа как се прави и използва това, което те интересува :)

@байдан - простотиите ти въобще няма да ги чета. Научи се да пишеш на български език, че с тези ... направо ми изтичат очите.
Простотии са писанията, които не са подплатени с факти и доказателства! А от нагли прошляци определения за българския ми не приемам, защото са поредните ПРАЗНИ думи! Защо сега не каза кое ми е неправилното в българския ми език , а направо определи??

И защо се правиш , че не съм те обвинил, че си измамник, а?.... :) Следвайки твоята логика... следва ти сега да докажеш че не си тоя....
 
От: Facebook Like бутон функция

Спасявай се и ти и приятелчето ти. Написах ви 10 пъти защо ви смятам за свързани с ония и какво елементарно нещо трябва да направите, за да ме убедите, че не сте той. Ако го бяхте направили 4 от тези 5 страници тема нямаше да ги има и щяхте да се радвате на функционалността на фейсбук бутона. Повече няма какво да ви напиша по темата, за мен сте ясни, докато не ми докажете че греша. Успех със сайтчето.
 
От: Facebook Like бутон функция

Простотии са писанията, които не са подплатени с факти и доказателства! А от нагли прошляци определения за българския ми не приемам, защото са поредните ПРАЗНИ думи! Защо сега не каза кое ми е неправилното в българския ми език , а направо определи??
Заслужи си червената репа. Прошляк ще викаш на тоя, който те е направил. Неправилното в писанията ти са безразборните многоточия, които слагаш където ти скимне, което прави текста труден за четене.

И защо се правиш , че не съм те обвинил, че си измамник, а?.... Следвайки твоята логика... следва ти сега да докажеш че не си тоя...
И с какво съм измамил някой бе палячо? :D Ей много спрели хора има на този свят...
 
От: От: Facebook Like бутон функция

Заслужи си червената репа. Прошляк ще викаш на тоя, който те е направил. Неправилното в писанията ти са безразборните многоточия, които слагаш където ти скимне, което прави текста труден за четене.
Ами това не доказва, че граматиката ми е неправилна! А нещо друго.... трудно е за четене за неграмотници и прощляци :). А ти пак празнословиш и не защити с факти кухите си изказвания !
А червената ми репа си я сложи някъде... да се гордееш с това и да се кефиш ...
 
От: Facebook Like бутон функция

Ами това не доказва, че граматиката ми е неправилна!
:D A какво доказва, че мисълта ти е накъсана?
 
От: Facebook Like бутон функция

Спасявай се и ти и приятелчето ти. Написах ви 10 пъти защо ви смятам за свързани с ония и какво елементарно нещо трябва да направите, за да ме убедите, че не сте той. Ако го бяхте направили 4 от тези 5 страници тема нямаше да ги има и щяхте да се радвате на функционалността на фейсбук бутона. Повече няма какво да ви напиша по темата, за мен сте ясни, докато не ми докажете че греша. Успех със сайтчето.

Ти наглецо и 1000 пъти да напишеш какво смяташ, си оставаш все същия невъзпитан и нагъл клеветник и дължиш извинеия за това, или да докажеш клеветите си(ама не какво смятала наглата ти главица, а с факти)! Ето това е елементарното нещо, което трябва да направи един пич :)
А за бутона не се коси, той отдавна си функционира та дрънка :)
 
От: Facebook Like бутон функция

Няма да ме трогнеш с простотиите си. Почна да ми става скучно и спирам да пиша. И да, многоточието показва накъсана мисъл. Все едно да говориш с някой и да му казваш през три думи "ъъъъъ". Многоточието е препинателен знак, който показва незавършеност на изказа, а както го използваш ти показва неясна мисъл. Това ми е последното мнение по темата. Спасявайте се :)
 
От: Facebook Like бутон функция

Няма да ме трогнеш с простотиите си. Почна да ми става скучно и спирам да пиша. И да, многоточието показва накъсана мисъл. Все едно да говориш с някой и да му казваш през три думи "ъъъъъ". Това е препинателен знак, който показва незавършеност на изказа. Това ми е последното мнение по темата. Спасявайте се :)
Евала!Спасихме се от присъствието ти!По живо,по здраво и успех в живота.
 
От: Facebook Like бутон функция

Няма да ме трогнеш с простотиите си. Почна да ми става скучно и спирам да пиша. И да, многоточието показва накъсана мисъл. Все едно да говориш с някой и да му казваш през три думи "ъъъъъ". Многоточието е препинателен знак, който показва незавършеност на изказа, а както го използваш ти показва неясна мисъл. Това ми е последното мнение по темата. Спасявайте се :)

Мдамм.. стана ясно колко е твоята грамотност....
Сега аз спирам и съм длъжен да се извиня на четящите, но досега писах само , за да се види докъде стига наглостта ти и други неща у теб...Е, предостатъчно се изяви...
 

Горе