*** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

Статус
Not open for further replies.

VMiloykov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
25   0   0
***Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***


В днешно време да имате развита Facebook страница за Вашият онлайн/оффлайн бизнес е много важно! Чрез Вашата страница Вие достигате директно до потенциалните си клиенти.
Но само да имате страница не е достатъчно! Хората трябва да научат за нея, а това може да стане, когато те я харесат! Колкото повече харесвания имате, толкова повече потенциалните Ви клиенти
имате!

Обаче нямате харесвания на страницата Ви? Не се тревожете! Ние ще набавим РЕАЛНИ Български или Международни фенове. Ние работим бързо, качествено и коректно!​

Често Задавани Въпроси(ЧЗВ):

Реални ли са феновете?:

-Феновете са 100% РЕАЛНИ! Ние работим само с реални фейсбук потребители. Нямаме нито един създаден фейсбук профил за правене на харесвания!

От кои държави са потребителите, които ще ми харесат страницата?:
-Предлагаме два варианта - Български фенове или Международни(тук обаче не можем да Ви дадем 100% гаранция от кои държави ще са харесващите. Това което можем да Ви гарантираме,
че всички харесвания ще са отдържави в Европа или Америка.).

За колко време изпълнявате поръчките?

-Това зависи от броя на феновете. Средно 10 хиляди фена Български ги добавяме за около 8 дни. Международните фенове(отново 10 хиляди) ги добавяме средно за 3 дни.

Какво ще стане, ако по време на правенето на феновете ми бъде изтрита/банната страницата?
-Ако това се случи докато правим страницата или малко след това, ние поемаме отговорност и ще Ви направим нова!

Как може да заплатим?

-Може да заплатите чрез Банков превод, ePay.bg, PayPal или ако искате по друг начин, моля свържете се с нас за да го обсъдим.

Кога се заплаща?

- При нормални поръчки се заплаща предварително или ако желаете може на траншове(за Ваше спокойствие). Когато обаче поръчвате промо пакети, то Вие трябва да заплатите
100% от цената предварително.


Понеже сега започваме продажбата на фенове Ви предлагаме няколко пакета с които може да изпробвате нашите услуги. По-надолу ще намерите информация за безплатни пакети
с цел ревю на услугите ни.

Български фенове:
Предлагаме 5 пакета по 10 000 фена при цена на пакет от 60лв. Цена на едно харесване излиза 0,006 стотинки.

Остават 0 пакета! - Всички пакети са продадени!


Международни фенове:
Предлагаме 5 пакета по 10 000 фена при цена на пакет от 70лв. Цена на едно харесване излиза 0,007 стотинки.

Остават 5 пакета!


За да изпробвате услугите предлагаме по 1 пакет с Български харесвания и 1 пакет с Международни харесвания БЕЗПЛАТНО на двама души от форума с над 15 iTrade(положителен) и над 400 мнения.
С цел ревю на услугите ни.

Ревютата отиват при Maverick и pepo_999.

За повече информация може да пишете тук в темата или на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

Бели държави? Ти сериозно ли?
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

Бели държави? Ти сериозно ли?

С това се има впредвит държави от Европа и Америка. Поправил съм офертата с пояснение. :)

P.S. Не сме расисти, просто използвахме израза за да отбележим, че не са фенове от Африка или от подобни страни.
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

Може ли да взема ревюто с бъгларските фенове?
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

Здравейте, интересува ме от кой държави преобладават феновете.Благодаря.
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

Здравейте, интересува ме от кой държави преобладават феновете.Благодаря.

Здравейте,

Предлагаме два варианта. Единия вариант е за фенове само от България, другия вариант е за смесени фенове от Европа, САЩ и Канада.
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

С LJ ли се събират феновете?
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

С LJ ли се събират феновете?

Международните фенове НЕ. Там всичките фенове доброволно харесват страницата, след като я прегледат.
Българските фенове са с LJ, да.
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

ако има ревю за БГ взимам и аз ако отговарям
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

тогава и другото ми върши работа, пиши какво ти трябва
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

тогава и другото ми върши работа, пиши какво ти трябва

Трябва да ми дадеш линк към страницата, само. Моля изпрати ми го на ЛС.
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

И аз ще се възползвам от услугите на колегата ...
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

писах ти лично, да видим какво предлагаш
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

писах ти лично, да видим какво предлагаш

За жалост, не скайп не открива този който сте ми дали... Изпратил съм Ви моя, ако може да ме добавите.
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

На този етап не поемаме нови поръчки за Български фенове. Всичките пакети бяха изкупени!

Остават пакетите само за Международните фенове.
 
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

Изключително доволна съм от работата на колегата. Бързо точно и коректно изпълни това, за което се договорихме!
Благодаря ти и си запазвам правото и в бъдеще да се възползвам от услугите ти!
 
Последно редактирано:
От: *** Facebook Likes - Най-ниските цени във форума! ***

Изключително доволна съм от работата на колегата. Бързо точно и коректно изпълни това, за което се договорихме!
Благодаря ти и си запазвам правото и в бъдеще да се възползвам от услугите му!

Благодаря много!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе