Търся: Facebook Page - Харесвания

CODEXGIGAS

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте на всички!
Търся хора, които добавят по различни начини харесвания на Facebook Page.
Тематиката на страницата е : Хазарт, Личност, Футболни Анализи, Стратегии, Прогнози, Информация.

В момента съм спрял рекламните кампании за 2 месеца, защото готвя голяма иновация точно в тях и страницата е свободна за вашите възможности.По този начин, когато работя с даден човек, ще може да следи точно колко харесвания добавя и каква е неговата продуктивност и ефективност.

Моля, всеки един човек, който се свързва с мен да е с изготвен план, цени, време на кампанията и какво се изисква от мен.

Може да се свържете с мен на лично съобщение в форума.
Може да се свържете с мен в личния ми facebook профил - www.facebook.com/MATEIHRISTOVBG

Коректен съм към всички и плащам. Надявам се на коректност и от ваша страна, защото нямам време за глупости. Нека да се свързват с мен само сериозни хора.
 
П.С : Вече започнах работа с потребителя DJO. Срока на работа му е от 2 до 5 дни. За това след Петък, може да се включи нов човек и страницата ще е свободна. Ако това се случи по-рано ще уведомя. Очаквам ви на лични съобщения.
 
kamentk, Здравей! Писаха ми двама твои колеги от форума, като вече единия човек си работи и след това започва втория веднага. Веднага щом приключат ще се свържа с теб. Ти ще си 3-ти. Thanks!

П.С : Въпреки, че в момента има 3 заети места за добавяне на facebook page like, не се притеснявайте да пишете в темата, на лично съобщение в фейсбук. Ще ви имам всички в предвид. Благодаря много! Колкото повече, толкова повече!
 
@DJO беше супер коректен в добавянето на аудитория в фейсбук страницата. За 3 дни добави без проблем 1000 нови фена. Като съм сигурен, че всичко това можеше да стане и за 2 дни (като максимално бърз период). В момента започвам работа с Deco90 периода ще е около 8 дни.

Ако има хора, които добавят аудитория към фейсбук страница от фейсбук профили - да пишат в темата или на лично съобщение за да работим. Всичко става по график с цел максимална коректност за хората, които добавят аудиторията. Очаквам ви!
 
  • Like
Реакции: DJO
@DJO беше супер коректен в добавянето на аудитория в фейсбук страницата. За 3 дни добави без проблем 1000 нови фена. Като съм сигурен, че всичко това можеше да стане и за 2 дни (като максимално бърз период). В момента започвам работа с Deco90 периода ще е около 8 дни.

Ако има хора, които добавят аудитория към фейсбук страница от фейсбук профили - да пишат в темата или на лично съобщение за да работим. Всичко става по график с цел максимална коректност за хората, които добавят аудиторията. Очаквам ви!
Когато хората(клиентите) са доволни съм доволен и аз. Поздрави и успехи за напред
 
Здравейте. Намерих 3-ма човека от форума с които ще работя и така ще запълня позитивно лятото. Другото лято пускам офертата пак.
@Blinky Можеш да затвориш темата. Останах много доволен.
 

Тази е на четири седмици, 85 000 последователи и 2,600 000 седмичен рийч:

Мога да направя пакет за всичките, по 3 поста на ден във всяка - около 350 лева на месец.

+Имам и страница с над 830 000 български реални харесвания.
 

Горе