Facebook Phishing Script

Nickky Kolew

New Member
Здравейте. На скоро един приятел ме изуми с уменията си да краде фейсбук пароли. Разрових се малко из интернет и разбрах, че го прави чрез така наречените Phishing сайтове - фалшиви. Намерих няколко урока, но нито един от тези скриптове не ми се получаваше , поради не знайна причина. Ще съм ви благодарен ако ми дадете някакъв линк за валиден скрипт или поне да го изтегля.

Благодаря предварително !
 
От: Facebook Phishing Script

Еее, тук вече се ос..ате. Вие с нещо нормално не се ли занимавате? Фишинг сайтове, крадене на пароли, лични данни, другия искал 1 милион покани да изпрати по Скайп. BHW май пасти ще яде скоро както са се подхванали темите тук :)
 
От: Facebook Phishing Script

Защо реши че точно във форум за оналйн бизнес ще питаш как се крадат пароли ?
Пиши в някой форум за коли.
 
От: Facebook Phishing Script

Здравейте. На скоро един приятел ме изуми с уменията си да краде фейсбук пароли. Разрових се малко из интернет и разбрах, че го прави чрез така наречените Phishing сайтове - фалшиви. Намерих няколко урока, но нито един от тези скриптове не ми се получаваше , поради не знайна причина. Ще съм ви благодарен ако ми дадете някакъв линк за валиден скрипт или поне да го изтегля.

хубаво е да разгледаш темите във форума първо, за да разбереш, че ние тук си помагаме, но в други насоки, а не как да откраднем нещо или да пречим на някого!
 
От: Facebook Phishing Script

Епа колко трябва да си запознат с 'материята', че един фишинг сайт да не можеш да спретнеш? Цялата работа + регистрацията на домейн отнема към 10 минути.

Не мисля, че подобни личности имат място тук.
 
От: Facebook Phishing Script

Здравейте. На скоро един приятел ме изуми с уменията си да краде фейсбук пароли. Разрових се малко из интернет и разбрах, че го прави чрез така наречените Phishing сайтове - фалшиви. Намерих няколко урока, но нито един от тези скриптове не ми се получаваше , поради не знайна причина. Ще съм ви благодарен ако ми дадете някакъв линк за валиден скрипт или поне да го изтегля.

Благодаря предварително !

Здравей и ти. По телевизията ме изумяват непрекъснато филмите за големи обири. Ще съм ти благодарен, ако ми дадеш ключовете от вас, точния си адрес и информация, кога няма да има хора в къщата. А, забравих... може да споменеш и къде майка ти и баща ти си крият парите и къде са пендарите на баба ти.
 
От: Facebook Phishing Script

Еее, тук вече се ос..ате. Вие с нещо нормално не се ли занимавате? Фишинг сайтове, крадене на пароли, лични данни, другия искал 1 милион покани да изпрати по Скайп. BHW май пасти ще яде скоро както са се подхванали темите тук

+1
Червено и от мен.
Просто уникален още с първия пост
 

Горе