Facebook posts scheduling с таблица?

Здравейте,
Имате ли идея как да насрочвам публикации с картинки във фейсбук страница през някакъв шаблон?
Някои от вас ползват скрипт за инстаграм и от там публикуват автоматично във ФБ.
Дайте акъл. Много време консумира насрочването на публикации една по една.
 
Следя внимателно. Не само, че отнема, а и презарежда всеки път.
 
Hootsuite, но на мен ми се вижда прекалено скъпо и съм чел, че рийча през него е по-слаб.
 
То добре си се насрочваха, ама фейса нещо бъгна със снимките и така и не се оправи.
 
Продавам 2 такива робота. Ще пиша на лс.
 
Аз малко не разбирам въпроса. За какъв шаблон или скрипт става въпрос? Ако питате за 3rd party post scheduler такива има много. То даже в самия ФБ си има post scheduler, но не ви разбирам въпроса за "скрипт по таблица". Ако правилно съм разбрала и търсите софтуер за отложено публикуване, имайте предвид, че рийча от тях е в пъти по-слаб. А за инстаграм дори и постове, които са направени през настолен комп риича е по-слаб, в сравнение с тези, които са през мобилно устройство.
 
Искам да насроча публикациите за цяла година наведнъж. Това ми е идеята и то по най-бързия начин. Представях си го да се случи както казваш с 3rd party post scheduler, но под формата на таблица, а не един по един. Това за рийча не го знаех. Дали рийчът е по-малък, когато се насрочват (а не публикуват на момента) от платформата на фейсуб?
 
Искам да насроча публикациите за цяла година наведнъж. Това ми е идеята и то по най-бързия начин. Представях си го да се случи както казваш с 3rd party post scheduler, но под формата на таблица, а не един по един. Това за рийча не го знаех. Дали рийчът е по-малък, когато се насрочват (а не публикуват на момента) от платформата на фейсуб?

За FB, ползвай тяхните функции направо:

Отиваш на страницата

Capture1.PNG

Цъкаш за нов пост

Capture1.5.PNG

Избираш го да се пусне по график

Capture2.PNG

Нагласяш си датата

Capture3.PNG

И готово.
 
Искам да насроча публикациите за цяла година наведнъж. Това ми е идеята и то по най-бързия начин. Представях си го да се случи както казваш с 3rd party post scheduler, но под формата на таблица, а не един по един. Това за рийча не го знаех. Дали рийчът е по-малък, когато се насрочват (а не публикуват на момента) от платформата на фейсуб?


Ако е директно през самия ФБ, не не би трябвало да афектира рийча. През трети платформи се афектира. Разбрах какво искате. Искате под формата на таблица .csv файл да си подготвите постовете и само да го импортнете.


Ето тази плафрома позволява бълк

Upload and schedule hundreds of messages at once
Save time and effort by uploading, editing, and scheduling hundreds of social media posts at once, in CSV format.

Тази също


Както и тази

 

Горе