Facebook PVA

Moko

Well-Known Member
Да започнем от това, какво е PVA?
PVA е съкращение от Phone Verified Account или на български акаунт, верифициран с мобилен телефон.
От известно време насам, се наблюдава една мания (не тенденция, а си е чиста мания) за това кой сайт ще сложи най-много стъпки за верификация на акаунтите, за да избегне спамъри.
Както знаете, фейсбук ви дава право само на един акаунт. Но ако сте предприемчива натура, която иска да действа по-бързо от обикновено и с този си стремеж нарушава някои правила на фейса, един акаунт няма да ви е достатъчен.
Имате два варианта - или да си купите няколко нови сим карти , с които да активирате нови акаунти, или далеч по-евтиното и по-лесното - да купите готови, верифицирани акаунти.
Ако искате да купите готови акаунти на добри цени, аз купих акаунти от buyaccs.com - там има всякакви акаунти и са доста евтини. Но всички акаунти са руски и ми препоръчаха да ги използвам с руски проксита, за да избегна проблеми. Евтини, но споделени*, руски проксита** можете да купите от тук.

Моят опит със системата : горчив

10 bulk акаунта, голи като пушка, само верифицирани ми струваха 5$.
Списък със споделени руски проксита, с 10 дневен достъп ми струваха 4$.
Общо удоволствието е 9$.

Явно фейсбук не харесва нови акаунти, които стават администратори на страници. Попълних инфо за акаунтите, качих снимки, добавих приятели, присъединих се към група и т.н. , но на 3-тата споделена снимка със страницата и ме изхвърля от акаунта и иска още веднъж да верифицирам акаунта. В моя случай, това прави акаунтите негодни за ползване, тъй като руснаците не пазят сим картите и не могат да ре-верифицират акаунтите. Има провайдъри, които, срещу допълнително заплащане, ви дават няколко дни гаранция за ре-верификация.

Поради тая причина, може би най-добрия вариант е да отидете и да си купите една нова сим карта на ваучер, от Мтел или Виваком, Глобул имат проблем с фейсбук и не получават кодове. А последните гейове мълчат по въпроса и въпреки пратен тикет на съпорта, пак и дума не казват.

Предимство на това сами да си направите допълнителен акаунт е, че няма да се нуждаете от прокси. Защото, ако купите US account и го ползвате от България ще е леко съмнително :)

А защо ви е допълнителен администраторски акаунт и за какво би ви послужил? Аз съм в адулт нишата и в момента изтърпявам 30 дни бан. Сами се сещате какво би се случило със страницата, ако не се пуска нищо в продължение на 30 дни. Следващото наказание е 60 дни. За по-голямо не съм чувал, но може да е 90 дни или перм. бан. За това е хубаво да има поне още един администраторски акаунт.


*За тези, които не знаят каква е разликата между private и shared проксита - private са проксита, които получавате само вие и само вие имате достъп до тях, shared са проксита, които са споделени от много хора.

**Не е позволено да ползвате прокситата за scrapebox,xrumor или други спам туулове. За спам си имат други, по-скъпи проксита, тези са чисти.
 
Последно редактирано:
От: Facebook PVA

Често докато питам, пипам... :lol: Намерих едни руснаци, ще дам фийдбак скоро
 
От: Facebook PVA

В продължение на темата - руски проксита, някой, някъде, колко пари? :lol:
 
От: Facebook PVA

най-голям кеф е като си пуснеш тема и сам да си я развиваш :lol: много скъпи тия руски проксита бе! бахти филма :D
 
От: Facebook PVA

Чакам отговор за руските проксита от един провайдър в шапката и взимам, ако има. Ще пиша тогава как са нещата.
Обаче фейса явно нещо се е ядосал на българите, защото днеска накарах приятелката да регне 1 акаунт с на баща ѝ номера и пак не праща код. Или нещо конкретно към Глобул, или конкретно към България. Някой наскоро да е регвал акаунт, да даде някакъв фийдбек?
 
От: Facebook PVA

Глобул от доста време не приема поне при мен
Чакам отговор за руските проксита от един провайдър в шапката и взимам, ако има. Ще пиша тогава как са нещата.
Обаче фейса явно нещо се е ядосал на българите, защото днеска накарах приятелката да регне 1 акаунт с на баща ѝ номера и пак не праща код. Или нещо конкретно към Глобул, или конкретно към България. Някой наскоро да е регвал акаунт, да даде някакъв фийдбек?
 
От: Facebook PVA

е, да им го туря на пробитите гърци!!! защо подяволите... уффф!!! освен утре да изтичам да купя една прима и да пробвам с нея...
 

Горе