Facebook vs Twitter vs Pinterest

Коя социална мрежа е най-полезна за вашия бизнес?

  • Facebook

    Votes: 10 58.8%
  • Twitter

    Votes: 5 29.4%
  • Pinterest

    Votes: 2 11.8%

  • Общо гласове
    17
От: Facebook vs Twitter vs Pinterest

redrum ако можеш намери ме в скайп - xzibit43
Иначе имах предвид дали може да се монетизира самата страница и да се изкарва от посещения на самата страница и разглеждане на съдържанието и?
 
От: Facebook vs Twitter vs Pinterest

redrum ако можеш намери ме в скайп - xzibit43
Иначе имах предвид дали може да се монетизира самата страница и да се изкарва от посещения на самата страница и разглеждане на съдържанието и?

Да, има такъв вариянт. Провери този линк. Не съм много запознат, защото не съм работил с тях, но виждам, че много Фейсбук страници ги използват.
 
От: Facebook vs Twitter vs Pinterest

Здравейте колеги. Искам да запитам някой заселен в Pinterest има ли? В смисъл такъв интересува ме главно става ли за трафик , като фейсбук ? страници едно друго , на какъв принцип са нещата там. НЕ съм мързелив просто никога не съм се регистрирал там, малко смешно ще прозвучи за туитър ще кажа същото ползвам само фейсбук и съм развил някаква среда , която да ми върши работа но бих искал да тествам и друга социалка ,в която има начин да се реализират нещата и да си нося трафик и от там.
Моля,ако има някой прекалено наясно с Pinterest да драсне 2-3 съвета и гледни точки тук или на лично съобщение. Също ще съм благодарен да кажете мнението си и за всички останали социалки не само споделените? ПРедимно ми трябва достъпен начин за градене на аудитория,която да ползвам за личен трафик,който да препращам от там.
СЪщо бих купил и лайкове,страници и к'вото и да е искам да опитам развитие извън фейсбук,защото лично за мен стана е*ати бозата ! Благодаря за отзовалите се!
 
От: Facebook vs Twitter vs Pinterest

Пин-а е по-различен. И там прогреса идва от шерването на хубави и атрактивни снимки, но..
трика е преди това да се свържеш с админите на големи споделени дъски, за да ти дадат и на теб права за публикуване
 
От: Facebook vs Twitter vs Pinterest

Пин-а е по-различен. И там прогреса идва от шерването на хубави и атрактивни снимки, но..
трика е преди това да се свържеш с админите на големи споделени дъски, за да ти дадат и на теб права за публикуване

С каквито и админи да се свържеш ще ядеш дървото ако си агресивен спамер особено в публичните бордове ...
 
От: Facebook vs Twitter vs Pinterest

ПРеди малко се регнах изобщо не ми допадна ..... някакси пред фейсбук останалите са смешни .... и безинтересни... ще опитам да развивам в гугъл+ предполагам,че скоро ще станат големи колкото фейсбук !
 
От: Facebook vs Twitter vs Pinterest

Фейсбук съм го отписал над година вече, да таргетираш в него освен с платена реклама е пълна загуба на време и пари
 
От: Facebook vs Twitter vs Pinterest

Фейсбук съм го отписал над година вече, да таргетираш в него освен с платена реклама е пълна загуба на време и пари
Ами то и платената реклама е шит ,но да кажем лесно може да се развиват страници и за спам все още върши някаква работа. За таргетиран трафик няма да говоря подкрепям те изцяло,но при мен ми трябва спам нямам друга алтернатива и за това така....
 
От: Facebook vs Twitter vs Pinterest

При мен нещата стоят така:
1) Facebook
2) Reddit
3) StumbleUpon
4) Pinterest
5) Tumblr

като искам дебело да подчертая, че първото място на лицевата книга се дължи на факта, че там имам най-много групи/страници и съответно най-много "уловени" фенове, които да насочвам. Иначе с читав профил в Reddit може да си докарате многохиляден таргетиран трафик и то скъп. Проблема е че са особено чувствителни към спама и при най-малкия признак на злоупотреба ти слагат едно тихо наказание и после само си мислиш, че споделяш нещо някъде а дефакто - нищо :D
 

Горе