Fake GPS Location App - В Русия Съм...

coolice

Owner
Напсоледък за белязах че GPS ми се активира въпреки че ръчно съм го изключил след няколко часа пак е включен... имам силно развито чуство за прайвъси и параноя затова...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lexa.fakegps&hl=en

доколкото разбрах може да го ползвате за онази игра със локациите на Г
 
От: Fake GPS Location App - В Русия Съм...

Има и по-просто решение - не ползвайте "умни" телефони. Моят телефон е от "глупавите" и няма GPS, Wi-Fi и т.н.
 
От: Fake GPS Location App - В Русия Съм...

Напсоледък за белязах че GPS ми се активира въпреки че ръчно съм го изключил след няколко часа пак е включен... имам силно развито чуство за прайвъси и параноя затова...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lexa.fakegps&hl=en
Доколкото разбрах може да го ползвате за онази игра със локациите на Г

Не можеш (освен ако телефона не ти е роотнат и тогава пак не става с точно това приложение :)).

Има и по-просто решение - не ползвайте "умни" телефони. Моят телефон е от "глупавите" и няма GPS, Wi-Fi и т.н.
И това не те спасява. Всеки телефон засича по клетка към която си се вързал и пак определя с точност около 10 метра местоположението ти. Спасението е да си оставиш телефона у вас :).
 
От: Fake GPS Location App - В Русия Съм...

Има и по-просто решение - не ползвайте "умни" телефони. Моят телефон е от "глупавите" и няма GPS, Wi-Fi и т.н.

Това не е решение, а по-скоро бягство. Технологиите се развиват и ако не сме в крак с тях, изоставаме и ние. Дали ни се иска или не е друг въпрос. За мен е добре дошло, понеже харесвам новите технологии и се интересувам от тях.
 
От: Fake GPS Location App - В Русия Съм...

От настройките има едно забрани на GOOGLЕ да използва местоположението... Цъкаш го и си готов :)

Настройки->Лични->Достъп до местоположението ми -> 1вата опция махаш отметката :)
Screenshot_2013-04-13-17-30-38.png
 
Re: От: Fake GPS Location App - В Русия Съм...

От настройките има едно забрани на GOOGLЕ да използва местоположението... Цъкаш го и си готов :)

Настройки->Лични->Достъп до местоположението ми -> 1вата опция махаш отметката :)
Виж файлът 6218


махам отметката по два пъти на ден в последните два дни и нещо ми го включва без да ме пита което изключително дразнещо... на по стария ми ром не правеше така ама този ще го лъжа
 
Re: От: Fake GPS Location App - В Русия Съм...

Не можеш (освен ако телефона не ти е роотнат и тогава пак не става с точно това приложение :)).

И това не те спасява. Всеки телефон засича по клетка към която си се вързал и пак определя с точност около 10 метра местоположението ти. Спасението е да си оставиш телефона у вас :).

да си взема телефон и да не си го рутна ми е под нивото :) не съм тествал играта

а за второто по скоро ги кажи 200 метра :) пробвал съм гпса само от клетките показаме на главна улица като съм на има няма на 200 метра от където ме показа :) междублокове хич го няма :)
 
От: Fake GPS Location App - В Русия Съм...

Много интересно с какъв телефон си ? Аз на мойто SGS до ся съм сменил 20 рома и на никой не ми е правил подобен проблем..
 
другия вариянт е да не си му обърнал внимание че прави така аз държа всичко изключено пускам си го само когато ми трябва затова ми се наби на очи

тръгвам да пускам нета и гледам гпс включен а съм сигура че съм го изключил и нали съм с параноя директно взех мерки на кооперативния в люлин съм и точка :)

някоя от апликациите е много нахална само се чудя между фейсбук и скайп
 
От: Fake GPS Location App - В Русия Съм...

Имам и 2-те апликации едва ли е от тях... И аз следя постоянно, защото и при мен всичко е изключено... и се пуска само когато ми потрябва...
 
тях ги заподзорях защото тях съм ги пускал :) незнам... реших да му покажа едни статични координати и там да си остане откакто включих преди няколко часа апликацията не ми го е давало да включен отново проверявам го през малко
 
От: Fake GPS Location App - В Русия Съм...

За най-добро прайвъси, хвърляме телефоните, компютрите и бягаме в гората :rolleyes:
 

Горе