Продава се: faktite.com - сайт+домейн

Firefly

Well-Known Member
Рейтинг - 90.5%
19   2   0
Screenshot_1.png

Кратко и ясно: продавам сайта faktite.com заедно с домейна и фейсбук страницата. Всичко е на повече от година, просто така и не остана време да го развивам, така че по-добре някой друг да му даде шанс.
Посещения: минимални, приходи: няма.
Платформа: Wordpress
Тема: Socially Viral Pro оригинална
Цена: 200лв
 
Последно редактирано:
Първите 2 страници в индекса са само ейроглифи, за това. Или е бил хакван скоро и така е индексиран, или е бил паркиран и така го е хванал бота. Чекни си сам да видиш. Както и да е, това ме интересуваше - дали е платена темата.
 
Интересно, аз го виждам от различни места ок, други хора също, ще проуча проблема. Темата не е платена. Ако желае човекът да си я купи, сайтът се оскъпява с колкото струва.
 
Интересно, аз го виждам от различни места ок, други хора също, ще проуча проблема. Темата не е платена. Ако желае човекът да си я купи, сайтът се оскъпява с колкото струва.
Това имаше предвид: https://www.google.bg/search?q=site:faktite.com
 
Ясно... но доколкото виждам вмомента няма такива линкове. Преди време имаше проблем с хостинга и може би тогава е бил налазен, но вмомента си е ок доколкото виждам.
 
Ясно... но доколкото виждам вмомента няма такива линкове. Преди време имаше проблем с хостинга и може би тогава е бил налазен, но вмомента си е ок доколкото виждам.
Най вероятно сайта е хакнат, защото използваш нулирана тема.
 
Не, била е платена едно време, когато са я нулнали 5-6К пъти :) Сега е фрии, пусната от девелопърите.
Но пак става въпрос най-вероятно за вирус от хостинга юни месец и сега трябва време да мине гошо да изчисти всичко от индекса.
 
Извинявам се за спама НО ето заради такива негативни коментари като по-горните всички реват че днешно време има много малко уеб девелопъри на свободна практика, не заемам ничия страна но поне уважете труда на човека, нека ценим и най-малкото направено от него.
 
valve - В случая достатъчно уважаваме автора на темата и никой не му се подиграва за това, че продава хакнат сайт с вероятно нулната (крадена) тема. И колегите вместо да му се подиграват, го съветват какво да направи. Напълно прав е колегата Беджев Стил, как може да се продава сайт в такова състояние? Такъв сайт даже и да ти го подаряват не трябва да го вземаш!
 
valve - В случая достатъчно уважаваме автора на темата и никой не му се подиграва за това, че продава хакнат сайт с вероятно нулната (крадена) тема. И колегите вместо да му се подиграват, го съветват какво да направи. Напълно прав е колегата Беджев Стил, как може да се продава сайт в такова състояние? Такъв сайт даже и да ти го подаряват не трябва да го вземаш!
Извинявам се да те поправя, темата не е крадена.
https://srd.wordpress.org/themes/sociallyviral/ човека не продава нищо крадено, моля колеги преди да се изкажете бъдете по-подготвени защото така само товарите хората с негативизъм и хептен ги отказвате да правят каквот и да било.

Поздрави :)
 
Извинявам се да те поправя, темата не е крадена.
https://srd.wordpress.org/themes/sociallyviral/ човека не продава нищо крадено, моля колеги преди да се изкажете бъдете по-подготвени защото така само товарите хората с негативизъм и хептен ги отказвате да правят каквот и да било.

Поздрави :)
Темата ако не е купена си е нулед. Това не е безплатната версия!
 
Темата ако не е купена си е нулед. Това не е безплатната версия!
Пак ли ти ? г-н "Аз знам всичко" недей да говориш глупости, като хабер си нямаш за какво става на въпрос, точно тук си на 0,00% компетентен, лек ден дете.
 
Пак ли ти ? г-н "Аз знам всичко" недей да говориш глупости, като хабер си нямаш за какво става на въпрос, точно тук си на 0,00% компетентен, лек ден дете.
Чак няма смисъл да ти отговарям, толкоз си зелен.

А и не вярвам да продава нулед тема колегата.
 
Не се карайте. Темата е нулната socially viral pro. Има орязана безплатна версия. Темата си е напълно ок. Ако човек иска да е с оригиналната про тема, мога да я сложа но цената става друга.
За тези пари сайтът си е е идеален за един старт - вземаш го и почваш да си качваш материали и да си го развиваш както сметнеш за добре
 
  • Like
Реакции: Sky
Темата според мен е ОК, нулната не нулната вече се води "пито". Аз знам, че преди да бъде масово нулирана се е продавала и след което най-разумното е направено - пусната е фрии уж базова версия, която пак си е почти същата. Тоест се води "заварено положение" или както казват "бой и е..е не се връщат" :)
Освен това е леко поизчистена и е направено професионално, а не шльокавиците на пишман мастерите. Също така домейна е повече от приличен. Общо взето си заслужава дори за нещо повече от старт ако не беше разбира се смотаният индекс на бота, което освен, че за момента е проблем и не говори добре принципно за оптимизицията сега и в близко бъдеще в предвид бавната ъниндексация.
Аз имах реалнех интерес (още се блазня принципно), но се притесних за бота, освен че това за което първично смятах да го използвам, някак си тези дни ентусиазмът ми взе да умира.
Иначе не виждам нищо фатално станало, освен може би наистина грешка от страна на продавача или по-скоро недоглеждане имено за кофти индекса, което си е як минус за всяка една продажба
 
Разполагам с оригиналната тема, сайтът ще се продаде с нея, за да са всички спокойни. Утре вечер сайтът ще заработи с нея. На практика нищо не се променя, така че обявата продължава да е валидна. Кофти заради индексираните страници, не съм обърнал внимание, но предполагам трябва да отпаднат гугъл като се освести.
 
Разполагам с оригиналната тема, сайтът ще се продаде с нея, за да са всички спокойни. Утре вечер сайтът ще заработи с нея. На практика нищо не се променя, така че обявата продължава да е валидна. Кофти заради индексираните страници, не съм обърнал внимание, но предполагам трябва да отпаднат гугъл като се освести.

Махни си ги сам, ще стане по-бързо. Ето как става, стига да си добавил сайта си в GWT.
 

Горе