FASTSTREETS - състезателна игра с мотори

isavkov

New Member
fsbaner.png


Здравейте,

искам да представя една напълно нова и супер яка игра, по която през последните няколко месеца работихме аз и моите колеги: Soul4o (Радослав Мазганов) и Йордан Захариев.
Вложихме всичките си умения и хъс, за да създадем тази игра и след толкова безсънни нощи, дойде време да я покажем на бял свят :D

FastStreets е онлайн състезателна игра с мотори.
Регистрираш се, купуваш си мотор, състезаваш се и си тунинговаш и ъпгрейдваш мотора, за да станеш най-добрия от всички състезатели.

Замислили сме и още неща по играта, които в най-скоро време ще бъдат пуснати и ще ви карат да не слизате от мотора си :D
Имайте търпение :D

Играйте и печелете награди :)
 
От: FASTSTREETS - състезателна игра с мотори

Поздравления за играта и вложения труд. Пожелавам Ви Успех. Дизайнът е страхотен :)
 
Само аз ли не виждам как се играе?
 
От: Re: FASTSTREETS - състезателна игра с мотори

Само аз ли не виждам как се играе?

Купи си мотор.
Имаш достатъчно пари, да си купиш един от първите 2 в Пазара.
После се състезаваш, тренираш, печелиш пари и кредити, за да тунинговаши ставаш по-добър
 
Ми така де, ама състезанието де го? Кликам там на "Състезавай се", после си избирам някой и ми казва "Печелиш". Ама аз още не съм се състезавал :)
 
От: Re: FASTSTREETS - състезателна игра с мотори

Ми така де, ама състезанието де го? Кликам там на "Състезавай се", после си избирам някой и ми казва "Печелиш". Ама аз още не съм се състезавал :)

Щом ти е показало резултат - печелиш или губиш - значи си се състезавал. :)
 

Горе