FB Страница

STRANGERA

Banned
Рейтинг - 100%
4   0   0
За повече информация ми пишете на лично.

srck.png
 
Последно редактирано:
От: FB Страница

нещо не мога да схвана за страница с 14 000 фена искаш 140 лева, а за с 80 000 харесвания 1 500 лева къде е логиката за определяне на цената на фен ?
 
От: FB Страница

Спри да ми спамиш по темите и гледай внимателно кой поства, бавно развиващ се тип.
 
От: FB Страница

Изгодна цена предлагате, бих се замислил върху нея. Как е името на страницата ? Благодаря
 
От: FB Страница

MihailNikov ли е измамника ? Ако да , кажи за какво иде реч все пак колега, та да знаем, да не изгори някой

Опитва се да прави цигански номера и да вземе на някой страницата :)
 
От: FB Страница

Опитва се да прави цигански номера и да вземе на някой страницата :)
И какъв номер се опитва да приложи? Това ли е той - httpswww.facebook.commihail.nikov.9 ?
Хубаво ще и той самият да каже мнението си, макар че може си прав, като гледам как червенее профила му тук..
 
От: FB Страница

И какъв номер се опитва да приложи? Това ли е той - httpswww.facebook.commihail.nikov.9 ?
Хубаво ще и той самият да каже мнението си, макар че може си прав, като гледам как червенее профила му тук..

Не са попаднали на правилното място децата :)
 
От: FB Страница

Аз съм измамник и как по точно. Би ли ми разяснил.. Като попитах просто коя е страница, как бих му я откраднал. Дали знам името ѝ или не как ще я открадна. То ако било толкова лесно само с узнаване на името на страница да се краде, не мислиш ли, че до сега щях да съм милионер и въобще да не пиша в този форум. Напълно нормално си пиша на човека на лично, той ми пише глупави спамове пред всички, че съм крадец. СЕРИОЗНО ИСКАМ ДА СЕ ОПЛАЧА НА АДМИН!!!
 
От: FB Страница

Вече сте ми гласували и слаб вот, нямам думи.. Колко просто население има в България.. Но наистина искам да ми разясните Вие двамата как по точно бих откраднал страницата само като знам името ѝ ? Страшно много Ви моля само за това ? Не съм отговорил един ден и вече с извода : Той е крадец.. Очаквам най-скорошен отговор. Благодаря
 
От: FB Страница

Наскоро имаше подобни прояви във форума, така че всички са нащрек (никой не е застрахован и трябва да се внимава). Страница не се краде само с питане. Всеки е невинен до доказване на противното. Ако всеки нов член писал в пазара е измамник то от този пазар няма нужда.
 
От: FB Страница

Вече сте ми гласували и слаб вот, нямам думи.. Колко просто население има в България.. Но наистина искам да ми разясните Вие двамата как по точно бих откраднал страницата само като знам името ѝ ? Страшно много Ви моля само за това ? Не съм отговорил един ден и вече с извода : Той е крадец.. Очаквам най-скорошен отговор. Благодаря
Младежо, не ни викай! След като някой те е обвинил публично в опит за измама, нормално е да се защитиш и да поискаш обвинителят ти да представи доказателства или да се извини публично, това се опитах да подскажа и на двама ви! Нито той каза нещо в подкрепа на твърдението си , нито ти го подкани да го направи, а почваш да врякаш тук и да ми се ерчиш на лично и да ми искаш обяснения що съм те обвинил аз че крадеш страници и бла-бла!!?? Изяснявайте си се двамцата на лични и ни уведомете кой какъв е, а не спамете и не се дръжте като гаменчета!
Докато не напишете тук възпитано и обосновано кой крив, кой прав, и двамата вече сте съмнителни за много от четящите...
 

Горе