FB след 1-ви Януари

D.Ivanov

Well-Known Member
Какво ще става според вас след 1-ви Януари с ФБ и как ще се отрази на нас, които го използваме за трафик? Наведнъж ли ще наложат всички новости или ще го правят постепенно? Ще орежат ли рийча again? :)
 
От: FB след 1-ви Януари

сигурен съм, че и те самите не знаят , но няма на къде вече с тоя рийч да стане по зле работата е повече от плачевна
 
От: FB след 1-ви Януари

Принципно, четейки това: https://www.facebook.com/business/news/update-to-facebook-news-feed нещата не звучат хич добре. Погледнете коментарите само, хората го мислят за абсурдно, каквото е и намерението им да ограничат още постовете с линкове и да на newsfeed-a да ти се показват само relevant платени реклами, а тези от страниците, които си харесал да не се показват или не толкова често... Има един коментар, в който един потребител пита как да постне на страницата на ТВ предаване линк към някакъв нов епизод и защо и от какъв зор ще го ограничават, той не продава нищо директно. Абе откачена работа, много алчни станаха и няма да е на добре работата според мене.
 
От: FB след 1-ви Януари

Да, говорят го и малко помалко си ни цакат стабилно особено последната година. И на мен ми звучи абсурдно, но алчността спирка няма, нищо чудно само платено да стане всичко, само приятели да си намираш в search-a :).
 
От: FB след 1-ви Януари

Да, говорят го и малко помалко си ни цакат стабилно особено последната година. И на мен ми звучи абсурдно, но алчността спирка няма, нищо чудно само платено да стане всичко, само приятели да си намираш в search-a :).

Много си прав алчни са!!!
 
От: FB след 1-ви Януари

Че какво толкова не ви харесва във Фейсбука? Като не го харесвате - не го ползвайте, направете си собствен Фейсбук!
 
От: FB след 1-ви Януари

Може да напишем тук колко имаме до сега и отново през януари и да направим сравнение.
Аз поддържам рийч около 5-10 К и около 12 000 People Talking About This с 257К фена.
 

Горе