fbmanager.info - wtf?

От: fbmanager.info - wtf?

Споко, аз отнесох дузина червени в началото.
Такъв си е форума. Има полезни неща, но има и много хейтъри.
Пробвай и в другия - там са по-доброжелателни и отзивчиви - SearchEngines.com
 
От: fbmanager.info - wtf?

Пробвай и в другия - там са по-доброжелателни и отзивчиви - SearchEngines.com

Точка BG :)
А червените картони са, щот първо обвинява преди да пита.
 
От: fbmanager.info - wtf?

Това е безумната българщина, плащам си за услугата и си задвам въпроси.
В случая ти отговарям (на имейла съм ти отговорил подробно). А това, че другите пишещи в темата са ти дали репутация.... не мога да имам отношение - това си е между вас.
 
От: fbmanager.info - wtf?

Хаххаха - и защо пусна диспут в Пейпал - не само че тръгваш тук да се заяждаш, но и там - пич не сме за твоите 20 лева - да беше писал, веднага щях да ти ги върна (ВЪПРЕКИ ЧЕ ВСИЧКО ЗА КОЕТО СИ ПЛАТИЛ РАБОТИ КОРЕКТНО!)
Ех, щом си решил да се заяждаш, ще ти докажа че по този начин няма да стане!
 
От: fbmanager.info - wtf?

Както вече ти писах - снимките не се зареждат в имейла, така че ми пиши в скайп, където да ми пратиш снимките, за да мога да видя какъв е проблема.
 
От: fbmanager.info - wtf?

Разбрахме се - наистина има проблем, който е само при колегата, тъй като аз като вляза в профила му, при мен всичко се зарежда коректно.
Утре ще фикснем проблема и така.
Като разрешим проблема - ще възстановим услугата за дните, в които не е работела коректно.
 
От: fbmanager.info - wtf?

Не, с намаления рийч на фейсбук просто няма смисъл от платените постове.....
 
От: fbmanager.info - wtf?

Аз имах сблъсак с фбмениджъра за около 3 дни. Платих си за всичките ми страници, всичко вървеше добре, но пък рийча беше ужасен не минаваше 100 виждания при много, много фенове. Когато пусках директно линка беше доста пъти повече. Писах чрез контактната форма защо така. Чаках около седмица и малко за отговор, като през това време вече се бях отказал да ползвам услугата(без да си искам парите обратно). След следмица и малко получих отговор в които пишеше, че това се дължи на фейсбук, понеже когато се пуска пост през приложение(това което успях да разбера за услугата е, че когато свържеш профила си с приложението им то пуска поста през приложението) се намалявал рийча. Мен лично това не ме устройва, понеже за мен е важен броя на посетителите на сайта ми. Като цяло услугата е добра, само където понеже се поства през приложението намалява рийча.
 
От: fbmanager.info - wtf?

Аз имах сблъсак с фбмениджъра за около 3 дни. Платих си за всичките ми страници, всичко вървеше добре, но пък рийча беше ужасен не минаваше 100 виждания при много, много фенове. Когато пусках директно линка беше доста пъти повече. Писах чрез контактната форма защо така. Чаках около седмица и малко за отговор, като през това време вече се бях отказал да ползвам услугата(без да си искам парите обратно). След следмица и малко получих отговор в които пишеше, че това се дължи на фейсбук, понеже когато се пуска пост през приложение(това което успях да разбера за услугата е, че когато свържеш профила си с приложението им то пуска поста през приложението) се намалявал рийча. Мен лично това не ме устройва, понеже за мен е важен броя на посетителите на сайта ми. Като цяло услугата е добра, само където понеже се поства през приложението намалява рийча.

Еми, фб не пасат трева :)
 

Горе