fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Проблема е, че не можах да кача 50-200 снимки наведнъж и много време се губи една по една за Личен каталог. Така вместо да се постарая да намеря по-хубави снимки, аз се занимавах с качване и...така. Иначе страницата въпреки, че е малка има много харесвания - за 14к фена, имам по 40-60-70 лайка на снимка, виждам че в страници с 4-5 пъти повече фенове трудно правят такива лайкове на публикация.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Някой ще обясни ли какво става? Не ми отваря и не мога да си настроя постове. И предния месец имаше прекъсвания?
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Вчера имахме проблеми с хостинга, затова не се зареждаше сайта.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Някой ще обясни ли какво става? Не ми отваря и не мога да си настроя постове. И предния месец имаше прекъсвания?

След като написах това ми бяха добавени 30 дни отгоре - странно защо 2 часа по късно профила ми беше деактивиран?! :shock: От тогава съм в неизвестност какво става. Парите не са ми върнати,но и не използвам системата - профила ми е ДЕАКТИВИРАН?!! Пуснах диспут в пейпал за минало плащане тъй като сега съм платил с ипей и там те оспорват диспута ми. Що за услуга е това??? При положение ,че за 40 дни имаше 4-5 случая на прекъсване , бъгове, понякога сайта изобщо не ми се отваряше и не можех да си настройвам постове. Веднъж пък ми пусна 50 картинки една след друга при положение,че ги настройвам през 30 мин и в крайна сметка съм си дал парите на вятъра пък и ми деактивират профила :clap:
 
От: От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

След като написах това ми бяха добавени 30 дни отгоре - странно защо 2 часа по късно профила ми беше деактивиран?! :shock: От тогава съм в неизвестност какво става. Парите не са ми върнати,но и не използвам системата - профила ми е ДЕАКТИВИРАН?!! Пуснах диспут в пейпал за минало плащане тъй като сега съм платил с ипей и там те оспорват диспута ми. Що за услуга е това??? При положение ,че за 40 дни имаше 4-5 случая на прекъсване , бъгове, понякога сайта изобщо не ми се отваряше и не можех да си настройвам постове. Веднъж пък ми пусна 50 картинки една след друга при положение,че ги настройвам през 30 мин и в крайна сметка съм си дал парите на вятъра пък и ми деактивират профила :clap:
Сега като си пуснал диспут ще почне да ти се обяснява как нищо няма да направиш с това, че те ще спечелят щото имали репутация и т.н. Общо взето са велики....Успех
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

След като написах това ми бяха добавени 30 дни отгоре - странно защо 2 часа по късно профила ми беше деактивиран?! От тогава съм в неизвестност какво става. Парите не са ми върнати,но и не използвам системата - профила ми е ДЕАКТИВИРАН?!! Пуснах диспут в пейпал за минало плащане тъй като сега съм платил с ипей и там те оспорват диспута ми. Що за услуга е това??? При положение ,че за 40 дни имаше 4-5 случая на прекъсване , бъгове, понякога сайта изобщо не ми се отваряше и не можех да си настройвам постове. Веднъж пък ми пусна 50 картинки една след друга при положение,че ги настройвам през 30 мин и в крайна сметка съм си дал парите на вятъра пък и ми деактивират профила
Като имаш проблем със системата е логично първо да пишеш на нас, а не да пускаш диспут в Пейпал или да почнеш да пишеш по форумите, не мислиш ли?
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Какво става със системата ? Някой да се похвали или оплаче . Доволни има ли ,а недоволни ?
Още ли не могат да се качват много снимки на един път?
Някой да си е загубил страницата?
:)
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Услугата поддържа ли се все още? Някакви по скорошни мнения? :)
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Колега, сложи някъде един линк в Футера "Методи за плащане"

Аз имам няколко въпроса, че съм доста неук с ФБ страниците, а съм сигурен че изпускам много, като търговец.

Мога ли да си създам страница на друг език?
Възможно ли е, да се настрои през rss да свалят и качва в FB страницата Пример newproducts.rss т.е. при качване на нови продукти в магазин, те автоматично да се публикуват в страницата.

Сигурно са глупави въпросите, ама не от всичко разбираме.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

От методите за плащане в момента работи само пейпал - ако искаш друг метод ми пиши в скайп и ще ти заредя ръчно...
Мога ли да си създам страница на друг език?
Къде? Във Фейсбук ли - естествено че може....
Възможно ли е, да се настрои през rss да свалят и качва в FB страницата Пример newproducts.rss т.е. при качване на нови продукти в магазин, те автоматично да се публикуват в страницата.
Да, възможно е - FBmanager има такава функция.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Някой да се похвали или оплаче . Доволни има ли ,а недоволни ?
Не го ползвам постоянно но когато го ползвам съм доволен.
Нямам забележки. Бачка си без проблеми.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

току що купих и аз демо пакет, да видим какъв ще е ефекта.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Какво става със сайта .... затворихте ли го или имате проблеми ???
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Какво става със сайта .... затворихте ли го или имате проблеми ???
Имахме проблеми със сървъра... Вече работи коректно.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Поръчах пробно пакет за 3 дена.
Това, което не ми харесва е, че върху някои от снимките са сложени лого/име на други ФБ страници и де факто все едно им се прави реклама през нашите страници, но все пак не са чак толкова много.

Няма да е лошо и да разнообразите малко категориите, като добавите секции: Добро утро (при мен такива публикации са вървежни, особено ако към"Добро-то утро" се сложат и оригинални пожелания от сорта на "Днес ще имаш страхотен ден и прочие" , както и разни забавни снимки за "Лека нощ" . Както и секции "Деца" "жени" "Мъже" "Животни" , така както е направено със вицовете ...
Много е трудоемко измежду всичките колажи да намериш точно подходящите за твоята страница, затова би било добре да се сортират в отделни категории.
Също и сезонните колажи да се отделят в съответните категории, защото както някой по-горе писа, ще е смешно при автоматичното публикуване, през юли при 40 градуса, да ми се постне зимен пейзаж със статус към него "Егати студа..."

Не знам защо в ДЕМО версията не е включена опцията 'размяна на линкове с други ФБ страници" , нали за това е демото, да се види как работи ВСИЧКО, а и все пак това демо също се заплаща ...

Разбира се, това си е само мое мнение и не желая да го натрапвам, просто споделям това, което ми е направило впечатление от пръв поглед.
Ще дам резултати като изтече демото.
 
Последно редактирано:
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

а може ли да се плати чрез смс?
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

а може ли да се плати чрез смс?
Не може да се плати чрез смс.
Колкото до горния пост - да съгласен съм, просто напоследък не ни остава време за обновяване на снимките, затова най-добре да ползвате ваши, с които да си създавате собствени галерии, от които да се публикува - в крайна сметка, вие най-добре може да прецените, какво харесва вашата аудитория и да и го предложите.
Колкото до размяната на линкове с други фб страници - тази опция беше като идея в началото, но така и нямаше интерес към нея, затова не сме я направили, просто ще я махнем от описанието, тъй като е подвеждащо за клиентите, за което се извиняваме.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

Включвам се отново с резултати.

Ще започна с плюсовете:
Изключително удобна и практична функция е таргетирането на постовете. Определено това играе голяма рола при постовете с цел реклама. Така например, ако страницата е 50/50 мъже/жени и Вие рекламите дамски рокли и обувки, можете да подберете възраст и пол. Така избягвате да досадите на мъжете, защото ако един мъж види за 1 ден 3/4 реклами на рокли накрая просто ще се отпише от страницата, а чрез таргетирането избирате тези реклами да се виждат само от жени. И обратното ...

Голям плюс е и автоматичното постване през определен час, макар, че аз лично не го ползвах, заради факта, че не колажите не са разделени по категории, а не желая постинги от всякакъв тип да се публикуват на стената ми ... просто някои от тях ще изглеждат нелепо в страница като моята. Наистина голямо улеснение е, вместо да качваш една по една снимки и статуси и да ги настройваш пак една по една да се публикуват през 1/2 часа, те автоматично да си вървят.

Като цяло поздравления за идеята и се надявам да вървите все напред и да подобрите малко услугата (най-вече съдържанието).

Минусите са:
- Невъзможност за качване на повече от 1 снимка в 1 пост. ФБ отдавна въведе тази опция и ще е добре и в сайта да го направите.
- Категории - не може всички колажи да са набутани в 1 категория, това вече го казах в горния пост, но пак да наблегна на факта, че е важно да се отделят тематично, за да могат клиентите да правят по-лесен подбор при автоматичните постове. Би било чудесно да се направят секции:
Деца
Жени
Мъже
Животни
Сентенции за живота,приятелството и любовта (разни мъдри фрази)
Смешни и оригинални статуси
и т.н. и т.н.

- Премахване на колажите с воден знак или съдържащи имената на сайтове и страници. Клиента си заплаща не само за автоматично постване, но и за ползване база данни, която би следвало да не съдържа такива колажи, защото такива колажи можем да си дръпнем от нета в неограничено количество ...

И на последно място: останах леко огорчена от факта, че, когато платих демото платих за всичко това + 3 дена подред публикация в страници с аудитория от 150 000 фена, на втория ден видях, че няма никаква статистика за линковете, които съм предоставила да се рекламират и се свързах с mihluzin за да поискам обясниение и това, което получих като отговор беше: "Тази услуга вече не се предоставя. " . Е, да, но е била в сила, когато съм поръчвала и се почувствах леко изиграна. Тук не е въпроса в 1,2,3 или 20лв, а да сме коректни най-вече един към друг и да изпълняваме това, което сме обещали.


Това е... надявам се да съм била полезна.
 
От: fbmanager.org - Развитие и поддръжка на Вашите FB фен страници

неработи ... от два дни .... моля оправете го и добавете по 2 дни на хората в каунта им ... нали си плащат за това все пак
Грешка
App Not Setup: The developers of this app have not set up this app properly for Facebook Login.

Лека вечер
 

Горе