Предлагам: Fiverr акаунт под наем

kanadeca

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здрасти,

имам Fiverr акаунт, който е подходящ за отдаване тъй като не ползвам системата от година.

Защо - защото акаунтът е изцяло натурален и прескачате цялата процедура по натрупване на рейтинг и си гарантирате видимост на гиговете и респективно поръчки.

Инфо:

- 100% Positive Rating
- 100% Response Rate
- 100% Orders Completed
- 100% Delivered on Time

Спрях да ползвам Fiverr преди около 12 месеца и бях Lvl 2 seller. В момента ми показва на gig preview, че съм lvl 1.

Опции:

Комисионна - $1. Като за този $ не получавате достъп до акаунта, но аз се заемам с менажирането на всички поръчки, въпроси, review-та и т.н. За незапознатите - предлагате gig-ове от $5, като Fiverr ви взима $1 за всяка поръчка, съответно аз ще взема още един и чистата печалба ще е $3 за вас от всяка поръчка. В случая, тъй като акаунтът не е нов и е развит има опция за добавяне на допълнителни параметри и за по-големи суми. За по-големи суми, % ми остава 20. Пак повтарям - за тези 20% се заемам с всичкото менажиране на клиентите и не по-малко важно - от тях приспадам таксите за транзакциите, т.е. вие си получавате $3 чисто, като всички разходи за преводи са за моя сметка. Само PayPal. Поне $100 като се натрупат.

Наем - давам ви паролата за акаунта и оттам нататък се оправяте сами срещу твърда месечна сума. Не съм мислил по въпроса тъй като предпочитам вариант 1, така че може да давате предложения на лични, но със сигурност ще искам и депозит, който ще запазя ако омажете репутацията ми. Ориентир - поне 300лв/месец да мога да си платя цигарите.

Пък може и продажба - зависи от предложението ;)

Интересно е за хора, които могат да предлагат бързи услуги, тъй като стартирането на нов гиг от мен обикновено дава поръчка още в първите часове, стига разбира се да предлагате нещо интересно и търсено.

Може да отдам и на повече хора, стига да ползваме вариант 1.

При големи обороти ще преосмислим моя %.

ЛС.
 
ЕЕЕЕ защо вместо да си развия профил да развивам твоя и да ти плащам)))
 

Горе