Flash banner with XML

V.Andreev

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
61   0   0
Здравейте,

Предлагам Ви Флаш банер с външно зареждане на информация от XML.

Пример : 1
Пример : 2
XML пример на втория банер : тук

Ново :
Пример : 3
Пример без лого - черен фон : тук
Пример без лого - бял фон : тук


Информация :

В този вид банер можете да сменяте почти цялата информация в банера ежедневно без да притеснявате рекламодателя. Вие имате възможност да сменяте снимките, текста и URL-то непрестанно.
Направен е така : Една снимка и текст да бъдат с едно URL или снимка + текст = URL.

+ Вие можете да сменяте ежедневно URL-то върхо Вашето лого.
+ Този банер е изключително малък по-обем, което го прави много практичен.
+ Снимките зареждат от URL. Няма значение тяхната големина или размер.
+ Вие можете да качите банера на няколко сървъра и спокойно само от един XML файл лесно да сменяте информацията във всички тях.
+ Винаги актуален.


Допълнителна инфорамация:
- При поръчка Вие получавате текстов файл с обяснение как протича инсталацията и друга полезна информация за банера.

Странична информация:
- Вашият банер може да няма лого, както и да бъде подреден и структуриран по друг начин.
- Вариянт без лого ще Ви позволи да имате един "вечен банер".

Важно :
Искам да отбележа, че банера който предлагате на Вашите рекламодатели е едно swf без никакви допълнителни изисквания към него.
+ Може да се използва навсякъде.


Цена:
70лв


Промоция за предприемачи :
За банер в размери 728х90 специална цена : 50лв
Първият клиент ще се сдобие с банера за : 40лв


На всички Ваши въпроси ще отговарям в темата на лично съобщение или на имейл : vldo[et]mail[dot]bg


 
Последно редактирано:
От: Flash banner with XML

Приятел, това е супер ... само, че ...
Предлагаш 80К банер, който сериозните сайтове няма да въртят ... (не е толкова малък по обем)
Скоро се сблъсках със подобен проблем и ще ти кажа, че решението е да преместиш флаша, който чете xml-a на същия сървър, на който седи.
А при сайта на който се върти да е само превю-то.
Сигурно трябваше да ти го напиша на лично, но нека всички потенциални купувачи знаят какво купуват.
Бих и помогнал ако имаш въпроси, че е малко връткаво със флаш allowscript etc. ...

Поздрави!
 
От: Flash banner with XML

Конкурентите се нападат тайничко...

Бих бил конкурент ако предлагам същата услуга ... пък аз само акъл давам ...
ти направи 10 мнения ... защо продължаваш с безсмислени коментари?
 
От: Flash banner with XML

Искам да споделя, че информацията предоставена от " varlov " е некоректна.
Всеки с малки познания може да види сам колко е големината на един банер. Първият банер в примерите е 79,05кб както каза " varlov " но ако погледните абсолютното копие на банера само с разликата на различната външна информация които съм показал в примерно номер две. Той е с уникалните : 22,21кб.
Оценявам факта, че искахте да споделите Вашето мнение в темата ми и заради това искам публично да Ви благодаря, личи си, че сте се постарали.

Това е добър пример в който можете сами да се обедите, че написаното е достоверно.

Допълнителна информация :
От примерите който съм показал, можете да имате предвит, че големината на банера зависи от външната информация.
Банерът примерно е 10кб в които сме вкарали логото от ляво и предполагаемите прозорци в който очакваме да влези външната информация.
В зависимост от резолюцията на снимките и големината на текста се получава разширанието на банера.Не се притеснявайте, банерът работи перфектно в всички системи.
 
От: От: Flash banner with XML

Не съм искал да те засегна, още по-малко да бъда некоректен.
Може да стане така, че банера да не зависи от външната информация. Демек даваш 30К банер на сайта да върти, пък ти си лоудвай 5 МБ ако искаш ...

Исках да помогна да си оптимизираш работата, но ако 'щеш.
Успех!
 
От: Flash banner with XML

По- добре ми се струва, ако контейнера дойде Transparent.
Според мен засучи още малко дизайна и го пусни в ActiveDen. Е, няма да изкараш 70лв. от продажба, но пък ще имаш много повече продажби.
 
От: Flash banner with XML

Здравейте,

Честит трети март на всички.

Благодаря за интереса и за съветите.

Важна информация :
Искам да споделя, че към банерът не върви неговия работен файл.
Когато закупите банера, лично Ви вграждам линка към xml файла на Вашия сървър.

Ново:

Споделям с Вас примери, как ще излежда този банер без логото. Можете сами да видите, че банерът става " вечен ", винаги актуален.

Поздрави
В.Андреев
 
От: Flash banner with XML

Прегледах банера и е добре да помислиш върху дизайна му, след това как по лесно да се борави с него. Доста опитен човек би догонил с показалеца на мишката линка който иска да проследи.
 

Горе